اخبار بازی

ساخت بازی جدید Obsidian شروع شده

ساخت بازی جدید Obsidian شروع شده

وی جی مگ: بازی در دست ساخت استودیو Obsidian یعنی The Outer Worlds به عنوان یکی از مورد انتظارترین عناوین سال جاری شناخته می‌شود. با این حال گفته‌های مدیرعامل کمپانی سازنده علاوه‌بر اینکه بیان می‌دارد این بازی قرار است به یک فرنچایز تبدیل شود از شروع ساخت بازی جدید Obsidian نیز خبر می‌دهد.

به گزارش وی جی مگ، چندی پیش اطلاعات به دست آمده از سوی دیتابیس استیم بیان می‌داشت بازی مورد انتظار The Outer Worlds در تاریخ 6 آگوست منتشر می‌شود. تاکنون هیچ گونه تاییدی بر این موضوع صورت نگرفته و باید توجه کرد اگر زمان انتشار بازی صحت داشت Obsidian باید مقدمات را از هم‌اکنون برای عرضه بازی فراهم می‌کرد. Feargus Urquhart مدیر کمپانی Obisidian در گفتگوی جدیدی که با گیم اینفورمر داشته اظهار کرد که تیم سازنده به The Outer Worlds اطمینان فراوانی دارد و دنیای آن طوری طراحی شده که می‌تواند به یک فرنچایز تبدیل شود و بازی‌های بیشتری درون این دنیا ساخته شوند.

«ما احساس بسیار خوبی نسبت به مبارزات و کاراکترهای بازی داریم. شخصیت‌ها و دنیای بازی بسبار جالب از آن در آمده و همکاری صورت گرفته میان تیم سازنده نیز لذت‌بخش بوده است. The Outer Worlds به مانند دیگر عناوین رایج نیست. این بازی هویت مخصوص به خود را دارد و هر شخصی پس از تجربه بازی تمایل پیدا می‌کند تا به بخشی از آن دنیای آن تبدیل شود. عمق و ساختار بازی به گونه‌ای بوده که می‌تواند برای سال‌ها تجربه شود و از طرفی قسمت‌های جدیدی نیز به آن اضافه شود.»

Urquhart در ادامه افزود در حال حاضر سه تیم درون استودیو مشغول به کار هستند و دو مورد از آن‌ها به تازگی پروژ‌ه‌های جدید خود را آغاز کرده‌اند. بدین ترتیب ساخت بازی جدید Obsidian که احتمال دارد به صورت انحصاری برای پلتفرم‌های مایکروسافت توسعه پیدا کند شروع شده است. «بخش عمده تیم تولید استودیو در حال کار روی The Outer Worlds هستند. تیم کوچکی در حال تکمیل ساخت Pillars of Eternity 2 هستند. دو تیم دیگر نیز در استودیو حضور دارند که به تازگی پروژ‌ه‌های خود را شروع کرده‌اند.»