اخبار بازی

بازی جدید Obsidian به Bioshock ارتباط دارد ؟

بازی جدید Obsidian به Bioshock ارتباط دارد ؟

وی جی مگ: زمانی زیادی تا برگزاری مراسم باقی نمانده و از همین حالا می‌دانیم که بازی جدید در جریان این رویداد به صورت رسمی معرفی می‌شود. با این حال برخلاف انتظارات همچنان برای ساخت یک بازی با Take Two قرارداد و فعلا خبری از عنوان انحصاری برای مایکروسافت نیست.

به گزارش وی جی مگ، در شرایطی که فعلا تنها چند تصویر رازآلود درباره این پروژه منتشر شده، بسیاری از گیمرها پیش‌بینی کرده‌اند که بازی جدید به Bioshock ارتباط دارد. استفاده از تم مشابه با مجموعه در طرح‌های منتشر شده این احتمال را به وجود آورده که بعد از مدت‌ها با اثری دیگر از این مجموعه محبوب روبرو باشیم.

باید به این نکته نیز توجه کرد که امتیاز مجموعه بازی در اختیار کمپانی Take Two است و آنها پس از انتشار آخرین نسخه از این سری یعنی بازی Infinite تاکنون به سراغ آن نرفته و عملا به جز عرضه نسخه بهبود یافته برای کنسول‌های فعلی، فعالیتی در راستای این مجموعه صورت نگرفته.

پیش از اینکه از خریداری شدن استودیو توسط Microsoft با خبر شویم، می‌دانستیم که آنها برای ساخت یک بازی با کمپانی Take Two قرار داشتند. اکنون مراسم تبدیل به بهترین فرصت شده تا این اثر به صورت رسمی معرفی شود. اثری که می‌تواند نهایتا تبدیل به بازی جدید شود که ارتباطی با مجموعه دارد.