اخبار بازی

از هر پنج کنسول فروخته شده سونی یکی PS4 Pro است

از هر پنج کنسول فروخته شده سونی یکی PS4 Pro است

وی جی مگ: وارویک لایت مدیر اجرایی و نایب رئیس بریتانیا و اروپا بخش سرگرمی سونی در مصاحبه اخیر اطلاعات جالب توجهی را از وضعیت پلتفرم‌های سونی به اشتراک گذشته و این نکته را نیز مطرح کرده که از هر پنج کنسول فروخته شده سونی یکی است.

به گزارش وی جی مگ، این مدیر سونی جدای از اینکه درباره اهمیت بازی‌های تک نفره و داستانی برای بازار و گیمرها صحبت کرده و به این نکته اشاره داشته که اتفاق پیش آمده برای و عرضه میان نسلی ، تحولی بود که نیاز به آن احساس می‌شد.

لایت در ادامه گفت و گوی خود با MCV توضیح داده که از نوامبر سال 2016 تاکنون از هر پنج کنسول فروخته شده سونی یکی است. جالب است بدانید که 40 درصد مخاطب‌های کسانی بوده‌اند که پیش‌تر کنسول معمولی سونی یعنی را نیز خریداری کرده بودند و عملا پلتفرم خود را در میان نسل ارتقا داده‌اند.

با توجه به اینکه کنسول PS4 Pro از دید قیمت بهترین گزینه موجود از خانواده نیست می‌توان عملکرد آن را یک دستاورد مثبت ارزیابی کرد. دستاوردی که حالا ممکن است در آینده باز هم تکرار شود.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
lord bahram

هه یه زمانی تو مشهد پرو 1600 بود اسلیم یه تومن هرچی به دوستام گفتم بخرین قیمتش خوبه اقد امروز فردا کردن که قیمتا چسبید به سقف اسمون

Carlito 7

در حال حاضر با 1600حتی Ps3 هم نمیدن 😀