اخبار بازی

فروش نسخه اصلی Super Mario Bros با قیمت 100 هزار دلار

فروش نسخه اصلی Super Mario Bros با قیمت 100 هزار دلار

وی جی مگ: علیرغم تمامی نسخه‌های ریمستر شده و بازسازی که از عناوین مختلف تولید می‌شود گاهی تهیه نسخه‌های قدیمی و اصلی بازی‌ها نوستالژی و لذت خاص خودش را دارد. تا جایی که برخی اوقات برای تهیه‌های این موارد هزینه‌های گزاف و هنگفتی صورت می‌گیرد. اما هیچ کدام به پای قیمت نسخه اصلی Super Mario Bros نمی‌رسیدند که در حال حاضر با قیمت 100 هزار دلار در بازار یافت شده است.

به گزارش وی جی مگ، این اثر پلتفرمر برای اولین بار در سال 1985 برای کنسول NES عرضه شد. این نسخه پلمپ و اصلی Super Mario Bros که بخشی از نسخه‌های ابتدایی آزمایشی منتشر شده در بازار بود بسیار کمیاب و در عین حال فوق‌العاده ارزشمند محسوب می‌شود. این اولین باری نیست که اثر اصلی قدیمی با قیمت فوق‌العاده زیادی برای فروش گذاشته می‌شود. با این حال آخرین مورد با قیمت 30 هزار دلار فروخته شده بود اما اکنون نسخه اصلی و قدیمی Super Mario Bros با قیمت 100 هزار دلار ارزش‌گذاری شده است که افزایش 70 هزار دلاری را نشان می‌دهد.

هم‌چنین به نظر می‌رسد نسخه‌های اصلی و اولیه از بازی اصلی Legend of Zelda هم یافت شده که در صورت صحت داشتن، آن هم با قیمتی حدود 100 هزار دلار ارزش‌گذاری می‌شود.