شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > خریداری امتیاز بازی Outcast توسط THQ Nordic
خریداری امتیاز بازی Outcast توسط THQ Nordic
اخبار بازی

خریداری امتیاز بازی Outcast توسط THQ Nordic

وی جی مگ: در سال 2018 کمپانی THQ Nordic کنترل امتیاز تعداد زیادی بازی را به دست آورد اما آنها فعلا توقف‌ناپذیر هستند و اولین خرید خود در سال 2019 را انجام دادند. در همین روزهای ابتدایی 2019 اعلام شده که امتیاز بازی Outcast توسط THQ Nordic خریداری شده.

به گزارش وی جی مگ، نکته جالب این است که امتیاز این مجموعه به تازگی در اختیار خالق‌های اصلی آن قرار گرفته بود و آنها بازی Outcast Second Contact را روانه بازار کرده بودند که در اصل به عنوان بازسازی نسخه اصلی این مجموعه شناخته می‌شد.

حالا باید دید که بعد از خریداری امتیاز بازی Outcast توسط THQ Nordic چه سرنوشتی در انتظار این مجموعه است. مسئولین THQ Nordic سال گذشته اعلام کردند که در حال حاضر تصمیم به کار روی تمامی بازی‌های خود که بیش از 100 عنوان است را ندارند اما به احتمال فراوان این موضوع شامل حال Outcast نمی‌شود که به تازگی مراحل خریداری شدن آن پشت سر گذاشته شده.

خریداری امتیاز بازی Outcast توسط THQ Nordic
5 (100%) 1 vote[s]

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات