شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > بیش از یک میلیون نفر دمو Resident Evil 2 Remake را تجربه کرده‌اند
بیش از یک میلیون نفر دمو Resident Evil 2 Remake را تجربه کرده‌اند
اخبار بازی

بیش از یک میلیون نفر دمو Resident Evil 2 Remake را تجربه کرده‌اند

وی جی مگ: شکی در این موضوع نیست که طرفداران مجموعه بازی Resident Evil برای تجربه بازسازی قسمت دوم این سری اشتیاق بسیاری دارند. مسئله‌ای که Capcom روی آن مهر تایید زده و اعلام کرده که تاکنون بیش از یک میلیون نفر دمو Resident Evil 2 Remake را تجربه کرده‌اند که چند روزی است با عنوان 1Shot برای پلتفرم‌های مختلف منتشر شده.

به گزارش وی جی مگ، اطلاعات منتشر شده از سوی Capcom نشان می‌دهد که از مجموع یک میلیون فنری که دمو Resident Evil 2 را تجربه کرده‌اند تنها 28 درصد آنها موفق به اتمام این بخش از بازی شده اند. البته احتمالا یکی از دلایل اصلی این موضوع به محدودیت 30 دقیقه‌ای برای تجربه دمو بر می‌گردد.

بازی Resident Evil 2 Remake قرار است که چیزی حدود 10 روز دیگر یعنی 25 ژانویه برای PS4، Xbox One و PC منتشر شود. نکته قابل توجه این است که اگر از PC استفاده می‌کنید، می‌توانید با ایجاد تغییراتی دمو Resident Evil 2 Remake را بیش از محدودیت زمانی 30 دقیقه‌ای آن تجربه کنید.

بازی که اولین‌بار در سال 1998 برای PS1 منتشر شد و همچنان به عنوان یکی از بهترین قسمت‌های این مجموعه محبوب شناخته می‌شود.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات