اخبار بازی

نظر مدیر Bethesda درباره طول عمر بازی Fallout 76

نظر مدیر Bethesda درباره طول عمر بازی Fallout 76

وی جی مگ: نظر مدیر Bethesda درباره طول عمر بازی Fallout 76 بدین صورت است که این بازی می‌تواند برای همیشه شما را درگیر خود نماید.

به گزارش وی جی مگ، از آقای پیت هاینز مدیر روابط عمومی و بازاریابی شرکت Bethesda در گفتگو با وبسایت Metro درباره طول عمر بازی Fallout 76 سوال شد. مخصوصا با توجه به رویکرد آنلاین و ارائه سرویسی که بازی در پیش گرفته است. هاینز صریحا و بدون هیچ گونه لحن کنایه‌آمیزی اظهار کرد بازی می‌تواند برای همیشه عمر داشته باشد. «پاسخ من اصلا عجیب و خنده‌دار نیست. افراد از ما می‌پرسند برنامه شما برای دوام بازی مثلا دو الی پنج سال است؟ در این موارد است که پاسخ می‌دهم اگر دقت کنید هنوز افرادی هستند که در حال تجربه Morrowind هستند. می‌توانید با اتصال به اینترنت بفهمید که هنوز چند نفر در حال تجربه Fallout 4 و Skyrim هستند. این عناوین به مدت چهار الی هفت سال است که در بازار عرضه شدند و با این حال روزانه صدها یا شاید هزاران نفر مشغول تجربه آن‌ها هستند.»

صحبت‌های هاینز منطقی به نظر می‌رسد. بازی Skyrim مثالی است که نشان می‌دهد بازی‌های Bethesda از طول عمر بالایی برخوردار هستند و با استناد به همین نکته، تجربه همیشگی عنوان Fallout 76 امری عجیب نخواهد بود. در رابطه با محتویات اضافی نیز، این موارد بازی Fallout 76 را پشتیبانی خواهند کرد. با این شرکت Bethesda هنوز از چگونگی انجام آن مطمئن نشده است. به گفته هاینز شرکت سازنده قصد دارد تا ببیند پلیرها به محتویات درون Fallout 76 چگونه واکنش نشان می‌دهند و به بسته الحاقی حذف پایان بازی Fallout 3 اشاره کرد که چگونه توسعه‌دهندگان، شرایط بازی را با توجه به درخواست‌های مخاطبین تطابق می‌دهند. عنوان Fallout 76 در تاریخ 14 نوامبر 2018 (23 آبان 97) برای پلتفرم‌های XBOX ONE، PS4 و PC عرضه می‌شود.