اخبار بازی تریلر

PGA TOUR 2K21 با قابلیت‌های متنوع خود سطح کیفی را بالا خواهد برد


PGA TOUR 2K21 با قابلیت‌های متنوع خود سطح کیفی را بالا خواهد برد

بازی‌های Three-Hole، انواع اقسام ل‌ها برای شخصی‌سازی از قبیل ECHAOS 2K Aerordy از شرکت آدیداس و بسیاری دیگر در زمان عرضه بازی در دسترس بازیکنان خواهند بود

 

2K امروز از مدهای جدید بازی کرد که سریع شما را به میان بازی می‌برند. انواع مسابقات three-hole در PGA TOUR® 2K21 موجود است و آیتم‌های بسیاری برای تزئین و شخصی‌سازی کاراکتر خود خواهید داشت. یکی از این آیتم‌های اصلی adidas ECHAOS 2K Aerordy Polo Shirt است که از خط تولید Polo Ralph Lauren منتشر شده است.

Three-hole matchmaking حالت بازی چند نفره آنلاین است که در شروع بازی آزادی عملی را به بازیکن میدهد، زمان بازی کوتاه‌تر است و در نتیجه هیجان بیشتری به بازیکن القاء می‌کند؛ در این مد زمان مهمترین ملاک تلقی میشود پس باید بدون فوت وقت با ضربات دقیق به حفره نهایی نزدیک و نزدیک‌تر شوید. شرکت کنندگان سه زمین مختلف که در دو پلی‌لیست مجزا تعبیه شده است را بازی میکنند.

  • High Rollers – بازی یک به یک که برنده همه چیز را صاحب می شود.
  • Quick Match – بازی استاندارد سریع که از دو تا چهار نفر را شامل می شود.

علاوه بر مدهای جدید بازی، آیتم‌های شخصی‌سازی جدید هم برای تنوع بخشیدن به ظاهر MyPLAYERها تعبیه شده‌اند که شامل پیراهن مخصوص Polo Ralph Lauren، کفش‌های جدید آدیداس ECHAOS و ل مخصوص و منحصر بفرد adidas ECHAOS 2K Aerordy Polo Shirt می شود. این ل مخصوص شامل مارک برند آدیداس بوده و حدود 2 اینچ بلندتر از باقی پیراهن‌ها است؛ به طور دقیق مشابه با ل بازیکنان حرفه‌ای برند آدیداس. این پیراهن در حال حاضر در انحصار رسمی PGA TOUR 2K21 قرار دارد و به زودی در فروشگاه adidas.com و فروشگاه‌های منتخب سراسر دنیا هم قابل خرید خواهد بود.

فردین باقریان

فردین باقریان

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x