شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > شروع لیگ اختصاصی ورزش‌های الکترونیک PUBG در سال 2019
شروع لیگ اختصاصی ورزش‌های الکترونیک PUBG در سال 2019
اخبار بازی

شروع لیگ اختصاصی ورزش‌های الکترونیک PUBG در سال 2019

وی جی مگ: با رسیدن به انتهای سال 2018 بازی‌های بزرگ رقابتی بیشتری مقدمات حضور خود در مسابقات ورزش‌های الکترونیک سال آینده را آماده می‌کنند. عنوان محبوب بتل رویال PUBG در سال 2019 به این مسابقات خواهد پیوست و لیگ اختصاصی eSports خود را آغاز می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds لیگ بزرگ‌ ورزش‌های الکترونیک خود را در سال 2019 شروع می‌کند. این فصل از مسابقات شامل 9 منطقه بوده که برای به دست آوردن رتبه اول به رقابت و نبرد می‌پردازند. در ماه نوامبر نیز موفق‌ترین پلیرهای لیگ ورزش‌های الکترونیک PUBG معرفی خواهند شد.

هر کدام از این 9 ناحیه تورنمنت‌های خود را دنبال خواهند کرد. این تورنمنت‌‌ها به صورت ساختار لیگ‌های حرفه‌ای کوچک‌تر پیگیری می‌شوند. در میانه تقویم این رقابت‌ها افراد برتر هر تورنمت در یک مسابقه همه‌جانبه در ماه آگوست با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت البته برنامه این مسابقه با سایر تورنمنت‌ها جداگانه خواهد بود. در نهایت همان‌طور که اعلام شد برندگان در ماه نوامبر معرفی می‌شوند.

شروع لیگ اختصاصی ورزش‌های الکترونیک PUBG در سال 2019
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات