شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > تاکنون دسترسی 13 میلیون متقلب به PUBG مسدود شده
تاکنون دسترسی 13 میلیون متقلب به PUBG مسدود شده
اخبار بازی

تاکنون دسترسی 13 میلیون متقلب به PUBG مسدود شده

وی جی مگ: عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds از زمان عرضه با مشکل استفاده از هک و تقلب توسط کاربران مواجه بوده است. امری که حتی سازندگان بازی نیز از آن آگاه بوده و وعده داده بودند در آینده اقداماتی در این زمینه صورت خواهند داد. به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان به قول خود عمل کرده‌اند زیرا براساس اطلاعات منتشر شده تاکنون دسترسی 13 میلیون متقلب به PUBG مسدود شده است.

به گزارش وی جی مگ، کاربری به اسم sjk045 از وبسایت Reddit آماری را براساس اطلاعات منتشر شده از سوی PUBG Corp و Bluehole به اشتراک گذاشته است که بیان می‌دارد در بازه زمانی یک سال اخیر دسترسی 13 میلیون متقلب به PUBG بسته شده و این کاربران از بازی بن شده‌اند. تصویری حاوی یک نموار توسط کاربر مذکور منتشر شده که نشان می‌دهد در ابتدای سال جاری دسترسی سیل عظیمی از کابران بازی مسدود شده است که می‌توان آن را به اقدامات صورت گرفته توسط استودیو Bluehole برای کاهش میزان استفاده از هک و تقلب مرتبط کرد.

عنوان PUBG هم‌اکنون برای دو پلتفرم PC و Xbox One در دسترس بوده در حالی که چندی پیش این بازی برای کنسول PS4 نیز لیست و رده‌بندی شد.

تاکنون دسترسی 13 میلیون متقلب به PUBG مسدود شده
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات