شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > شایعه: فروش PS4 از 90 میلیون دستگاه گذشت
شایعه: فروش فلان از 90 میلیون دستگاه گذشت
اخبار بازی

شایعه: فروش PS4 از 90 میلیون دستگاه گذشت

وی جی مگ: به گفته یک منبع آگاه و قابل اعتماد فروش کنسول PS4 از 90 میلیون دستگاه عبور کرده است.

به گزارش وی جی مگ، کاربر NextGenPlayer در توییتر مدعی شده که فروش کنسول نسل هشتمی سونی یعنی PS4 از 90 میلیون دستگاه عبور کرده است. باید توجه کرد اگرچه این اطلاعات توسط یک منبع رسمی منتشر نشده اما منبعی قابل اعتماد به آن اشاره داشته است.

آخرین آمار منتشر شده در ماه جولای 2018 بیان می‌داشت که Playstation 4 تعداد 81.2 میلیون واحد دستگاه به فروش رسانده است. بنابراین فروش 9 میلیون دستگاه طی حدودا 5 ماه آن هم با وجود انتشار بازی بسیار موفق Spider-Man و باندل ویژه 200 دلاری آن برای کنسول سونی دور از تصور نخواهد بود. از طرفی دیگر تا انتهای سپتامبر 2018، کنسول PS4 حدود 86 میلیون نسخه به خرده‌فروشی‌ها ارسال کرده بود و بنابراین 4 میلیون فروش دیگر طی دو ماه به راحتی می‌تواند حاصل شده باشد.

دیر یا زود این امر هم محقق شده و با توجه به فروش پایداری که Playstation 4 دارد، فروش صد میلیون واحدی هم برای آن به وقوع خواهد پیوست. با این حال PS4 هم‌چنان فاصله زیادی با کنسول نسل ششمی سونی یعنی PS2 دارد که رکورد فروش بیش از 150 میلیون دستگاه را برای خود ثبت کرده بود.

امتیاز شما به این پست
برچسب‌ها

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات