اخبار بازی

معرفی بازی‌های رایگان ژانویه PS Plus

معرفی بازی‌های رایگان ژانویه PS Plus

وی جی مگ: کم‌کم ماه دسامبر نیز به انتهای خود می‌رسد و به مانند هر ماه شرکت سونی بازی‌های رایگان برای ماه ژانویه PS Plus را معرفی کرده است. لاین‌آپی که اگر بخواهیم آن را با رقیب‌ش یعنی Xbox مقایسه کنیم کمی ناامیدکننده به نظر می‌رسد.

به گزارش وی جی مگ، مشترکین PlayStation Plus روی کنسول PS4 می‌توانند برای ماه ژانویه دو بازی Steep و Portal Knights را به صورت رایگان دریافت کنند. عنوان Steep یک بازی ورزشی محصول کمپانی Ubisoft بوده که سال 2016 انتشار یافت. در نوامبر سال جاری نیز این اثر به سرویس PlayStation Now اضافه شد. بازی Portal Knights یک عنوان Co op در سبک اکشن نقش‌آفرینی بوده که کار انتشار آن برعهده شرکت 505 Games بوده است. در ماه آگوست هم به‌روزرسانی Villainous برای این بازی عرضه شد و طی آن محیط‌ها، دشمنان و موارد دیگر جدیدی به آن افزوده می‌شد.

لاین‌آپ اعلام شده برای ماه ژانویه PS Plus هم‌چنان هم شامل عناوینی برای دو کنسول PS3 و PS Vita می‌شود. دو بازی Zone of the Enders HD Collection و Amplitude برای کنسول PS3 معرفی شده است. به‌علاوه دو عنوان Fallen Legion: Flames of Rebellion و Super Mutant Alien Assault نیز برای PS Vita به صورت رایگان در دسترس قرار می‌گیرد.