اخبار بازی

معرفی بازی‌های رایگان PlayStation Plus برای ماه سپتامبر

بازی‌های رایگان PlayStation Plus برای ماه سپتامبر

وی جی مگ: شرکت Sony Interactive Entertainment بازی‌های رایگان ماه سپتامبر را برای کاربران Play Station Plus اعلام کرده است که بسیار با ارزش هستند. اگر از مشترکین Play Station Plus هستید، این بازی‌ها را از دست ندهید.

به گزارش وی جی مگ، بازی اکشن اول شخص استودیو Bungie یعنی Destiny 2 را می‌توانید به صورت رایگان دریافت کنید. این بازی دارای بخش داستانی است و علاوه بر آن شامل بخش PVP است که می‌توانید با سایر پلیرها به رقابت بپردازید.

بازی دیگر God of War 3 Remastered است. حتی اگر نسخه اولیه بازی را با کنسول PS3 تجربه کرده باشید، می‌دانید که تجربه کردن این بازی برای بار دوم نیز لذت بخش خواهد بود. دارندگان کنسول PS3 می‌توانند عنوان Another World- 20th Anniversary Edition و QUBE را دریافت کنند. بازی‌هایی که برای کنسول دستی PS Vita منتشر می‌شود، Sparkle 2 و Foul Play هستند. باید بگوییم که همه بازی‌های PS Vita و PS3 از طریق کنسول PS4 در دسترس خواهند بود پس دارندگان کنسول PS4 در ماه سپتامبر، می‌توانند به همه بازی‌های رایگان دسترسی داشته باشند.

هنوز ماه سپتامبر نرسیده است و اندکی زمان دارید تا بتوانید بازی‌های ماه آگوست را دریافت کنید که شامل Mafia 3، Dead By DayLight و… هستند.