اخبار بازی

عنوان Prince of Persia: The Dagger of Time توسط یوبی سافت معرفی شد!

بعد از مدت‌ها معرفی عنوانی تازه از سری شاید برایتان هیجان‌انگیز باشد اما صبر کنید، شاید این عنوان چیزی نیست که انتظارش را داشتید!

 

یوبی سافت امروز بطور رسمی خبر از ساخت و انتشار عنوان : The Dagger of Time داد اما این عنوان یه بازی VR چهار نفره خواهد بود که سبک آن به اصطلاح فرار از اتاق است. تیمی که ساخت این عنوان را بر عهده دارد همان تیمی است که قبلا Assassin’s Creed VR را ساخته بود. این عنوان بر اساس سه‌گانه شن‌های زمان ساخته شده و هدف شما بالا رفتن از در و دیوار و حل معماها به واسطه جادو، البته بصورت مجازی است. در نهایت بعد از فرار از اتاق‌هایی که پر از معماهای مختلف است، باید راه خود را به بیرون از قلعه پیدا کرده و از آزاد شدن ارتش هیولاهای شنی جلوگیری کنید.

در این بین فقط یکی نفر از اعضا خنجر زمان را در اختیار خواهد داشت و فقط اوست که قابلیت بازی با زمان را دارا خواهد بود. دیگر بازیکنان دارای یک عدد «مدال زمان» خواهند بود که به واسطه آن تحت تاثیر خنجر قرار نخواهند گرفت. همین امر باعث سختتر شدن راه حل پازل‌ها خواهدشد.

قدرت‌های دیگری نیز وجود دارند که برای جلوگیری از اسپویل، به آن‌ها اشاره‌ای نکرده است. اطلاعات بیشتر را می‌توانید در وب‌سایت رسمی بازی پیدا کنید.

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))
فردین باقریان

فردین باقریان

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x