اخبار بازی

سازندگان Project Cars روی کنسول بازی Mad Box کار می‌کنند

سازندگان Project Cars روی کنسول بازی Mad Box کار می‌کنند

وی جی مگ: استودیو سازنده Slightly Mad که به عنوان سازندگان مجموعه بازی ریسینگ Project Cars شناخته می‌شوند در حال کار روی یک کنسول جدید بازی هستند. این کنسول بازی نامیده می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، ایین بل مدیر استودیو مذکور این مورد را امروز در حساب رسمی توییتر خود اعلام کرد و مدعی شد که  قدرتمندترین کنسولی است که تاکنون ساخته شده است. ادعایی بزرگ که توسط تیمی نسبتا کوچک صورت گرفته است. در ادامه اظهارات بل گفت که کنسول بازی یک سیستم مستقل بود طریقه عمل آن به مانند Xbox One و است.

هم‌چنین گفته شد این سیستم قادر است از اکثر بازی‌های بزرگ مخصوص هدست‌های واقعیت مجازی پشتیبانی کند که سخت‌افزاری برابر با یک قدرتمند برای اجرا عناوین دو سال آیند را نیاز دارند. بل ادامه داد که در حال حاضر طراحی به طور کامل مشخص شده و هم‌اکنون در حال گفتگو و مذاکره با شرکت‌های تولیدکننده است. این کمپانی انتظار دارد که سیستم‌شان در یک بازه زمانی سه ساله در بازار عرضه شود.

لازم به توضیح است در ابتدا به نظر می‌رسید تمامی این اظهارات فیک و ساختگی باشد. زیرا اکانت توییتر ایین بل همین امروز ساخته شد و این پیام‌ها پس از آن به اشتراک گذاشته شد. اما سپس اکانت توییتر استودیو Slightly Mad با ریتوییت کردن تمامی این گفته‌ها، مهر تاییدی بر موارد به اشتراک گذاشته شده و هم‌چنین رسمی بودن اکانت توییتر ایین بل زد.