اخبار بازی

وقتی هکر PS4 عصبانی می‌شود !

وقتی هکر PS4 عصبانی می‌شود !

وی جی مگ: ظاهرا در شبکه یک هکر نوجوان وجود دارد. این هکر PS4 اگر مورد بی‌احترامی قرار بگیرد دسترسی افراد را از قطع می‌کند !

به گزارش وی جی مگ، این هکر که از نام کاربری “SpangeBaab” استفاده می‌کند قادر است دسترسی هر کسی که می‌خواهد از قطع کند. شخصی به نام DowntownReaper در Reddit تجربه خود در برخورد با این هکر را به اشتراک گذاشت. این شخص به همراه دوستانش در یک پارتی در بودند که SpangeBaab به پارتی آن‌ها ملحق می‌شود و ایجاد مزاحمت و سروصدا می‌کند. سپس سریعا از پارتی بیرون رانده می‌شود. پس از آن SpangeBaab چندین بار سعی می‌کند تا دوباره به پارتی ملحق شود و هر بار از آن بیرون رانده می‌شود. ظاهرا هر بار که این شخص از دسترسی مجدد به پارتی محروم می‌ماند اتصال یکی از اعضای پارتی به صورت دائمی از قطع می‌شود.

به گفته DowntownReaper از زمانی که این اتفاق به وقوع پیوسته هیچ کدام از دوستانش نتوانستند به متصل شوند. پس از گزارش این موضوع یکی از رسانه‌ها به نام MP1ST اکانت SpangeBaab را در شبکه آنلاین سونی پیدا می‌کند و متوجه می‌شود این شخص دقیقا همان هکری است که کاربر Reddit مدعی شده بود. در اکانت این شخص نوشته شده بی‌احترامی برابر با قطع اتصال است.

اگر برای‌تان سوال است این هکر چگونه توانسته چنین کاری انجام دهد باید توضیح دهیم به هنگام وویس‌چت IPهای مختلف به یکدیگر متصل می‌شوند. بنابراین تنها نیاز است کمی شبکه را بررسی کنید تا بتوانید به IP سایر افراد دسترسی پیدا کنید. سپس این قابلیت را خواهید داشت که بتوانید اتصال افراد را قطع کنید. برای حل مشکل باید یک کانکشن شبکه جدید ساخته و IP جدیدی را به صورت دستی وارد کنید. در حال حاضر اکانت SpangeBaab تعدیل شده است اما بهتر است ازین پس به جای بیرون راندن افراد غریبه اکانت آن‌ها را بررسی کنید تا موجب ناراحتی‌شان نشوید !

فرداد معبودی

فرداد معبودی

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
حسن

«اما بهتر است ازین پس به جای بیرون راندن افراد غریبه اکانت آن‌ها را بررسی کنید تا موجب ناراحتی‌شان نشوید»

دارید از یک مزاحم باج‌گیر دفاع می‌کنید؟

محمد طالبیان

هرگز، در اصل پیشنهادی و میدیم مشابه با زمانی که ممکنه تو خیابون خفت بشید 😀

Daniyal Bleszinski

😀 😀 😀