شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > جایزه 10 دلاری سونی برای کاربرهای PSN
جایزه 10 دلاری سونی
اخبار بازی

جایزه 10 دلاری سونی برای کاربرهای PSN

وی جی مگ: به تازگی کمپانی Sony کارت‌های اعتباری رایگان برای  کاربران PSN ارسال می‌کند. پس اگر در PlayStation Network ثبت‌نام کرده‌اید، ایمیل‌های دریافتی خود برای کارت اعتباری چک کنید.

به گزارش وی جی مگ، این کار فقط در ایالات متحده آمریکا صورت گرفته و کاربرانی که در آمریکا هستند از این کارت‌های اعتباری رایگان دریافت می‌کنند. جالب است این کارت‌های هدیه با مصادف با شروع Flash Sale است.

این کارت اعتباری 10 دلاری به صورت یک کد به ایمیل کاربران PSN ارسال می‌شود که در تاریخ 5 اکتبر، این کد منقضی می‌شود. عکسی از این ایمیل منتشر شده که می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

جایزه 10 دلاری سونی

عنوان این ایمیل « Here’s $10 on us + special PS Store deal» است. اگر این ایمیل را دریافت کرده‌اید، فراموش نکنید تا تاریخ 5 اکتبر کد آن را وارد کنید. اگر اکانت PSN شما مطلعق به کشور آمریکا نیست، این کارت هدیه برای شما ارسال نشده است. جالب است بدانید این کارت‌های هدیه به صورت محدود ارسال شده‌اند و همه کاربران PSN آمریکا این هدیه را دریافت نکرده‌اند.

جایزه 10 دلاری سونی برای کاربرهای PSN
5 (100%) 3 votes

5 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات