شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > بازی جدید استودیو Quantic Dream در سال 2019 معرفی می‌شود ؟
بازی جدید استودیو Quantic Dream در سال 2019 معرفی می‌شود ؟
اخبار بازی

بازی جدید استودیو Quantic Dream در سال 2019 معرفی می‌شود ؟

وی جی مگ: با توجه به نزدیک شدن به انتهای نسل هستم کمتری کسی فکر می‌کند که باز هم شاهد معرفی بازی‌های جدید به خصوص عناوین انحصاری باشیم. با این حال به نظر می‌رسد هم‌چنان شرکت سونی عناوین معرفی نشده برای کنسول PS4 در اختیار دارد و معرفی بازی جدید استودیو Quantic Dream در سال 2019 هم یکی از آن‌ها خواهد بود.

به گزارش وی جی مگ، این توسعه‌دهنده فرانسوی در تویییتر با انتشار پستی از تمامی طرفداران به دلیل سال بزرگی داشتند قدردانی کرد و افزود که با اخبار جدید در سال آینده باز خواهند گشت. در حالی که آن‌ها مشخص نکردند این اخبار جدید چه مواردی هستند اما به نظر می‌رسد معرفی بازی جدید استودیو Quantic Dream در سال 2019 اصلی ترین گزینه باشد.

با توجه به عرضه بازی Detroit: Become Human در سال 2018 و طولانی شدن فرایند ساخت آن بسیاری تصور می‌کردند تا مدت‌ها خبری از معرفی اثر جدید سازندگان آن نمی‌شود که ظاهرا این گونه نخواهد بود.

بازی جدید استودیو Quantic Dream در سال 2019 معرفی می‌شود ؟
5 (100%) 1 vote

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات