اخبار بازی

کاهش تعداد گیمرهای Red Dead Online طی یک ماه اخیر

کاهش تعداد گیمرهای Red Dead Online طی یک ماه اخیر

وی جی مگ: مطمئنا اصلی‌ترین دلیل موفقیت GTA 5 و فروش 100 میلیون نسخه‌ای آن GTA ‌ بود. قسمت آنلاین این اثر که Rockstar Games سعی کرد آن را به شکلی کاملا مشابه در Red Dead Redemption 2 پیاده‌‌سازی کند اما فعلا نتوانسته نتیجه دلخواه را کسب کند و آمار نشان از کاهش تعداد گیمرهای Red Dead دارد.

به گزارش وی جی مگ، موسسه تحلیلی سوپردیتا در همین رابطه توضیح داده که به صورت متوسط Red Dead در شرایط فعلی درآمدی معادل یک پنجم GTA را تولید کرده و به صورت کلی سود حاصله از Red Dead و GTA در ماه ژانویه نسبت به گذشته با افت روبرو شده.

این موضوع به خوبی نشان می‌دهد که کم کم باید شاهد افت عملکرد GTA ‌ باشیم اما در مقابل Red Dead Online نتوانسته این کاهش درآمد را جایگزین کند. هرچند آمار مشخص و دقیقی در دسترس نیست اما سوپیردیتا اعلام کرده که تعداد گیمرهای Red Dead ‌ طی یک ماه اخیر با افت روبرو شده و همین موضوع شاید فشار را به Rockstar Games برای معرفی نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 بیشتر کند.

نهایتا باید به این نکته نیز اشاره کرد که بعد از مدتی سکوت بالاخره به‌روزرسانی جدید Red Dead در دسترس قرار گرفت که طی آن شاهد معرفی حالت‌های جدید است. اثری که فعلا تنها در اختیار دارندگان PS4 و Xbo است.

0 0 رای ها
Article Rating
محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Ali Sepehr
عضو
۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۷:۲۶

خیلی سادست دلیلش
اقا content نداره
من لولم ۱۰۷ هه و‌همه چی رو‌ فول اپگرید کردم….هیچ کاری ندارم انجام بدم….
نه ماموریت درست حسابی هست
نه هایست داره
هیچی نداره
بعدشم این که بازی خیلی وقته تو بتاست….
ساده ترین چیزش اینه که نمیشه حالت مورد علاقه pvp رو خودت انتخاب کنی…..
واقعا دارن گند بالا میارن