شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > فعلا نگران از دست رفتن پیشرفت شخصیت در بتا Red Dead Online نباشید
فعلا نگران از دست رفتن پیشرفت شخصیت در بتا Red Dead Online نباشید
اخبار بازی

فعلا نگران از دست رفتن پیشرفت شخصیت در بتا Red Dead Online نباشید

وی جی مگ: استودیو Rockstar Games به عکس‌العمل منفی گیمرها نسبت به اتفاقات پیش آمده در یک هفته گذشته واکنش نشان داد و اعلام کرد فعلا نگران از دست رفتن پیشرفت شخصیت در بتا Red Dead Online نباشید. این در حالی است پیش‌تر اعلام شده بود احتمالا با شروع به کار نسخه نهایی این بخش، پیشرفت‌های صورت گرفته در بتا حذف می‌شوند.

به گزارش وی جی مگ، بعد از واکنش‌های متعدد گیمرها نسبت به توضیحات ارائه شده از سوی Rockstar Games در نهایت این استودیو رسما اعلام کرد که گیمرها نگران پیشرفت شخصیت در بتا Red Dead Online نباشند و قصد دارند که به‌زودی به‌روزرسانی‌های بیشتری را در اختیار آنها قرار دهند.

بیانیه منتشر شده در این زمینه توضیح می‌دهد که «ما فیدبک‌های بسیاری را طی هفته اخیر دریافت کرده‌ایم و باید به این نکته اشاره کنیم که فعلا برنامه‌ای برای حذف پیشرفت شخصیت در بتا Red Dead Online نداریم و فعلا مشغول کار روی بهبود عملکرد بازی و برقرار کردن تعادل بیشتر در بخش اقتصادی هستیم.»

با توجه به اشاره چندین باره Rockstar Games به مباحث اقتصادی Red Dead Online می‌توان انتظار داشت که یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های آنها در این زمینه و ایجاد تعادل برای آن است.

امتیاز شما به این پست

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات