اخبار بازی

لحظات مورد علاقه صداگذارهای Red Dead Redemption 2

لحظات مورد علاقه صداگذارهای Red Dead Redemption 2

وی جی مگ: عنوان Red Dead Redemption 2 لبریز از سکانس‌ها و لحظات فراموش نشدنی، دیالوگ‌های ماندگار و هم‌چنین بهترین کات‌سین‌هایی است که تاکنون در دنیای بازی ساخته شده. به نظر می‌رسد به همان میزان که برای بسیاری از گیمرها انتخاب یک صحنه بخصوص سخت باشد این مورد به همان میزان برای صداگذارهای دشوار است.

به گزارش وی جی مگ، در صحبت با نشریه Shacknews از صداگذارهای هم‌چون راجر کلارک (در نقش آرتور مورگان)، الکس مک‌کنا (سدی ادلر)، راب ویتهوف (جان مارستون)، پیتر بلوم‌کوئست (مایکا بل) و بنجامین بیرون دیویس (داچ ون در لیند) پرسیده شد که صحنه مورد علاقه یا دیالوگ مورد علاقه هر کدام از آن‌ها در بازی کدام مورد بوده است.

راب ویتهوف پاسخ داد که صحنه مورد علاقه او سکانس تشکر و خداحافظی شخصیت جان مارستون از آرتور مورگان است. راجر کلارک در پاسخ به سوال مطرح شده گفت در اوایل بازی یک دیالوگی وجود دارد که آرتور به جان می‌گوید و به نظر بخش قابل توجهی از تم و تفکر پشت داستان بازی را بیان می‌کند. در این گروه بعضی از افراد به خوبی می‌دانند که مرگ‌ به آن‌ها در حال نزدیک شدن است در حالی که سایرین از چنین چیزی آگاهی ندارند و این خود نوعی درگیری ایجاد می‌کند. آرتور می‌داند که مرگ به آن‌ها نزدیک می‌شود بنابراین به جان می‌گوید «گوش کن باید به تو بگویم در این نوع زندگی، ما آخرین افراد باقی مانده هستیم. ما زیاد در این زندگی دوام نخواهیم آورد.»

بن دیویس که نقش داچ را ایفا می‌کرد گفت آخرین سکانس مربوط به قسمت قایق‌رانی به همراه شخصیت Bronte مورد علاقه است. تیم سازنده مدت‌ها دنبال فردی برای ایفای نقش Bronte می‌گشت تا سرانجام Jim Pirri انتخاب شد و به خوبی هم از پس آن برآمد. کارگردانی و موسیقی حاضر در این سکانس هم به عقیده دیویس فوق‌العاده کار شده بود.

پیتر بلوم‌کوئست گفت نمی‌تواند صحنه بخصوصی را انتخاب کند اما در صحنه‌هایی که در کنار راجر کلاریک ایفای نقش کرد بسیار برایش لذت‌بخش بوده است. الکس مک‌کنا هم اظهار کرد صحنه‌های زیادی برای انتخاب کردن وجود دارد. اما چپتر ششم و قسمتی که در آن سدی به آرتور می‌گوید «من و تو بیشتر شبیه به ارواح هستیم تا انسان‌های عادی» مورد علاقه این صداگذار است.