اخبار بازی

شایعه: منتظر بازسازی Red Dead Redemption باشید

شایعه: منتظر بازسازی Red Dead Redemption باشید

وی جی مگ: منتظر بازسازی باشید. پیش از پرداختن به ادامه مطلب باید به حضورتان برسانیم این خبر محتوی اسپویل‌های داستانی در خصوص Red Dead Redemption 2 بوده و چنان‌چه تاکنون بازی را تجربه نکردید بهتر است از ادامه خواندن آن خودداری کنید.

به گزارش وی جی مگ، اصل ماجرا بدین شرح است یوتیوبری به نام Elemeno Peah ویدئویی از محتویات پس از اتمام بخش داستانی بازی  به اشتراک گذاشته که نوعی صدای گلیچ شده را نشان می‌دهد. هنگامی که  را به اتمام می‌رسانید در نقش شخصیت نسخه قبل یعنی جان مارستون ایفای نقش خواهید کرد اما این در این ویدئو صدایی شبیه صدای جک مارستون شنیده می‌شود. شخصیت جک مارستون طی وقایع  تنها یک کودک بود اما همان‌طور که می‌دانید در نسخه اول  شخصیت جک مارستون پس از اتمام بخش داستانی و مرگ پدرش یعنی جان به شخصیت اصلی تبدیل می‌شد.

نا گفته نماند تمامی این موارد ممکن است اشکال و باگی ناخواسته باشد اما مسئله‌ای که به شایعه بازسازی  قوت بیشتری می‌بخشد بدین شرح است که نقشه بازی  به طور کامل در نقشه  قرار دارد و به جز قسمت Mexico سایر بخش‌های آن را می‌توانید مشاهده کنید. نکته‌ای که وجود دارد این مناطق در مقایسه با لوکیشن‌های اصلی  بسیار خشک و تهی به نظر می‌رسند و به جز تعدادی ماموریت جانبی، جزئیات دیگری در آن دیده نمی‌شود.

همین مسئله گمانه‌زنی‌ها را به سمت بازسازی کشانده که شرکت Rockstar قصد دارد کل نقشه بازی اول را با استفاده از انجین گرافیکی بهبود یافته  بازسازی کند و آن را به صورت یک بسته الحاقی عرضه کند. در حال حاضر تمامی این موارد شایعه بوده و باید تا انتشار اطلاعات رسمی منتظر ماند.