شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > فروش 725 میلیون دلاری Red Dead Redemption 2 در سه روز ابتدایی انتشار
فروش 725 میلیون دلاری Red Dead Redemption 2 در سه روز ابتدایی انتشار
اخبار بازی

فروش 725 میلیون دلاری Red Dead Redemption 2 در سه روز ابتدایی انتشار

وی جی مگ: امروز Rockstar Games به صورت رسمی خبر از فروش 725 میلیون دلاری Red Dead Redemption 2 در سه روز ابتدایی انتشار داد. بازی که برای هر دو پلتفرم PS4 و Xbox One عرضه شده و توانسته در جایگاه دوم پرفروش‌ترین بازی‌ها در زمان عرضه قرار گیرد.

به گزارش وی جی مگ، حالا تنها GTA 5 با فروشی یک میلیارد دلاری در سه روز ابتدایی انتشار بالاتر از فروش 725 میلیون دلاری Red Dead Redemption 2‌ قرار دارد. موضوعی که با در نظر گرفتن محبوبیت بیشتر مجموعه بازی Grand Theft Auto قابل پیش‌بینی بود.

باید به این نکته نیز اشاره کرد که رکورد فروش 725 میلیون دلاری Red Dead Redemption 2 نه تنها این بازی را در رتبه دوم بزرگ‌ترین انتشارهای صنعت بازی قرار می‌دهد بلکه این جایگاه را برای ساخته جدید Rockstar Games در تمامی شاخه‌های سرگرمی تضمین کرده.

آخرین ساخته Rockstar Games که چند روزی است وارد بازار شده، بیشترین آمار پیش‌خرید دیجیتالی در Playstation Network را نیز به خود اختصاص داده. این اثر توانسته به عنوان پرفروش‌ترین بازی سه روز ابتدای انتشار Playstation Network نیز شناخته شود.

فروش 725 میلیون دلاری Red Dead Redemption 2 در سه روز ابتدایی انتشار
5 (100%) 3 votes

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات