اخبار بازی

علاقه نینتندو به عرضه Red Dead Redemption 2 روی Nintendo Switch

علاقه نینتندو به عرضه Red Dead Redemption 2 روی Nintendo Switch

وی جی مگ: عرضه در اکتبر گذشته بار دیگر کیفیت بالای ساخته‌های را نشان داد اما این بازی در حال حاضر تنها برای و Xbox One منتشر شده و هرچند خبری از نسخه PC آن نیست اما نینتندو علاقه خود نسبت به عرضه روی Nintendo Switch را پنهان نکرده.

به گزارش وی جی مگ، رجی فیلز ایم مدیر نینتندو آمریکا در مصاحبه اخیر خود با نشریه هالیوود ریپورتر درباره وضعیت عرضه روی Nintendo Switch توضیحاتی را ارائه کرده که مرور آنها خالی از لطف نیست.

رجی توضیح داده که زمانی نینتندو با جزئیات Nintendo Switch به سراغ رفته و آنها را باخبر کرده، مراحل ساخت Red Dead Redemption 2 مدت‌ها قبل شروع شده بود و امکان انتشار آن با جزئیات موجود روی پلتفرم نینتندو وجود نداشته. با این حال همچنان رجی از علاقه خود نسبت به عرضه روی Nintendo Switch خبر داده.

مدیر نینتندو آمریکا اعتقاد دارد که مراحل ساخت بسیاری از بازی‌ها پیش از معرفی Nintendo Switch شروع شده بود و همین مسئله از پورت آثار مختلف برای این پلتفرم جلوگیری کرده. با این حال آنها به آینده امیدوار هستند و همچنان از پشتیبانی خوب کمپانی‌‌های دیگر بهره می‌برند. با وجود تمام توضیحات ارائه شده می‌توان عملا با در نظر گرفتن جزئیات گرافیکی و وسعت این اثر نتیجه گرفت که هیچ‌گاه نمی‌توانیم شاهد عرضه ‌ روی Nintendo Switch باشیم که به نسبت و Xbox One از سخت‌افزار ضعیف‌تری استفاده می‌کند.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
talebian fan

اخه نینتندو میتونه رد دد بکشه.
اگه بازی رد دد به صورت پیکسلی هم برا نینتندو بیاد تو همون منو بازی هنگ میکنه . :rotfl:

سام حقیقى

آره حتما-البته اگه موقع اجراع ذوب نشه :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
مرد حسابی-الان xbox one s نمیتونه بازیو با رزولوشن 900p سی فریم اجراع کنه-بعد تو میخوای…
ولش کن-ارزش بحث نداره