اخبار بازی

وضوح تصویر بازی Red Dead Redemption 2 روی PS4 Pro مشخص شد

وضوح تصویر بازی Red Dead Redemption 2 روی PS4 Pro مشخص شد

وی جی مگ: به دنبال نمایش خیره‌کننده از اولین گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 اکنون تیم دیجیتال فاندری ویدئوی نمایش بازی مورد انتظار Rockstar Games را بررسی و گزارشی از آن منتشر کرده که جنبه‌های تکنیکی شامل فریم‌ریت و وضوح تصویر بازی Red Dead Redemption 2 روی PS4 Pro را نشان می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، بازی Red Dead Redemption 2 روی کنسول PS4 Pro به صورت Native روی رزلوشن 2160*1920 اجرا می‌شود. باید توجه کرد این وضوع تصویر به صورت کامل 4K محسوب نمی‌شود زیرا میزان وضوع تصویر براساس پیکسل محور افقی محاسبه می‌شود. با این حال تیم دیجیتال فاندری در گزارش خود این گونه توضیح می‌دهد که وضوح تصویر بازی Red Dead Redemption 2 روی PS4 Pro از 1440p بیشتر است. اگر بخواهیم به صورت دقیق‌تر بررسی کنیم میزان اشاره شده 12.5 درصد از 1440p بالاتر است.

در رابطه با فریم‌ریت نیز از آن جایی که بررسی انجام گرفته از روی ویدئویی که به صورت 30 فریم بر ثانیه انکود شده تهیه شده است نمی‌توان میزان پایداری آن را به طور قطعی مشخص کرد. با این حال گزارش دیجیتال فاندری نشان می‌دهد نرخ فریم بازی در طول تریلر آن حتی یک واحد نیز کاهش نیافته است. در انتها لازم است به این مسئله توجه شود تمامی جزئیات به اشتراک گذاشته از روی بررسی تریلر بازی صورت گرفته و نشان‌دهنده عملکرد تکنیکی محصول نهایی نخواهد بود. عنوان Red Dead Redemption 2 در تاریخ 26 اکتبر 2018 (4 آبان 97) برای PS4 و XBOX ONE عرضه می‌شود.