شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > راکستار از احتمال ساخت بازی Red Dead Redemption 3 می‌گوید
راکستار از احتمال ساخت بازی Red Dead Redemption 3 می‌گوید
اخبار بازی

راکستار از احتمال ساخت بازی Red Dead Redemption 3 می‌گوید

وی جی مگ: چند روز بیشتر تا عرضه بازی Red Dead Redemption 2 باقی نمانده و احتمالا باید خود را آماده یکی از بهترین شروع های چند سال اخیر از دید فروش کنیم. با این وجود راکستار از احتمال ساخت بازی Red Dead Redemption 3 می گوید و اعتقاد دارد که این موضوع به عملکرد Red Dead Redemption 2 بستگی دارد.

به گزارش وی جی مگ، در جریان مصاحبه اخیر دن هاوسر با نشریه والچر این بازیساز کلیدی در Rockstar Games توضیح داده که احتمال ساخت بازی Red Dead Redemption 3 وجود دارد و ساخت آن کاملا به عملکرد مالی Red Dead Redemption 2 بستگی دارد. مسئله ای که به نظر می رسد مانع خاصی پیش روی آن نباشد و در آینده می توانیم شاهد عرضه قسمت جدید این مجموعه بازی باشیم.

دن هاوسر در بخشی از گفت و گوی اخیر خود توضیح داده با وجود محتوای بسیار زیاد Red Dead Redemption 2، باز هم موضوعاتی بوده که فرصت قرار گرفتن آنها در این بازی به وجود نیامده و می توان از آنها در توسعه قسمت بعدی مجموعه استفاده کرد.

در حال حاضر بازی Red Dead Redemption 2 به عنوان یکی از مورد انتظارترین بازی های امسال شناخته می شود و کارشناس ها انتظار دارند که ساخته جدید Rockstar Games در زمینه فروش عملکرد فوق العاده ای را از خود به نمایش در آورد.

راکستار از احتمال ساخت بازی Red Dead Redemption 3 می‌گوید
5 (100%) 2 votes

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات