اخبار بازی

نسخه کوچک‌تر و ارزان‌تر Nintendo Switch به‌زودی معرفی می‌شود

نسخه کوچک‌تر و ارزان‌تر Nintendo Switch به‌زودی معرفی می‌شود

وی جی مگ: اگرچه کنسول Nintendo Switch به عملکرد تجاری قابل توجه خود ادامه می‌دهد با این حال به نظر می‌رسد کمپانی نینتندو به دنبال آن است تا با ایجاد تغییراتی آن را بهینه‌تر کند. زیرا گزارش جدید منتشر شده مدعی شده است که نینتندو روی نسخه کوچک‌تر و ارزان‌تر در حال کار بوده که قرار است تا انتهای سال مالی 2019 عرضه شود.

به گزارش وی جی مگ، باید توضیح داد سال مالی اشاره شده از آپریل آغاز شده و تا مارچ 2020 ادامه پیدا می‌کند. این اطلاعات که توسط Nikkei منتشر شده بیان می‌دارد که نسخه کوچک‌تر و ارزان‌تر پرتابل بوده و به آسانی قابلیت حمل دارد. به طوری که این نسخه از می‌تواند در یک جیب جا شود. موضوعی که کنسول فعلی نینتندو قادر به انجام آن نیست. در حال حاضر و دو ستون اصلی نینتندو برای بخش فروش کنسول به شمار می‌روند. البته بخش موبایل آن موفقیت کمتری داشته است. خانواده به واسطه قیمت پایین‌تر هم‌چنان عملکرد خوبی داشته است.

باید توجه کرد اگرچه تنها 300 دلار قیمت دارد اما این میزان برای مخاطبی که تنها خواستار یک کنسول دستی برای تجربه عناوینی خاص مانند Pokemon است قیمت زیادی به نسبت یک که 80 دلار قیمت دارد محسوب می‌شود. نینتندو با عرضه نسخه جدید و ارزان‌تر از کنسول هیریدی خود می‌تواند طیف مخاطبین بیشتری برای کنسولش ایجاد کند.

چنان‌چه ساخت این نسخه صحت داشته باشد سوالات فراوانی پیرامون وجود دارد. برای مثال آیا قابلیت اتصال به تلویزیون و یا Joy-Conهای جداشدنی خواهد داشت ؟ آیا این نسخه جانشینی برای محسوب می‌شود ؟ شاید در نمایشگاه E3 و یا Direct بعدی به جواب این سوالات دست پیدا کنیم.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
ابرام

اگه بیاد کار واسه سونی خیلی سخت میشه