اخبار بازی

شایعه جدید پیرامون عرضه Persona 5 برای Nintendo Switch

شایعه جدید پیرامون عرضه Persona 5 برای Nintendo Switch

وی جی مگ: در سال گذشته گزارش‌ها و شایعات بسیاری پیرامون عرضه Persona 5 برای Nintendo منتشر شدند که در نهایت هیچ کدام مورد تایید قرار نگرفتند. اکنون نیز گزارش قابل توجه دیگری به دست آمده که از انتشار این اثر تحسین شده برای پلتفرم نینتندو یاد می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، در ماه دسامبر بازی برای عرضه روی کنسول معرفی شد اما در آن زمان هیچ اشاره‌ای برای انتشار این نسخه روی Nintendo Switch صورت نگرفت. با این حال امید طرفداران نینتندو و برای در دسترس قرار گرفتن این اثر نقش‌آفرینی از بین نرفت چرا که کمپانی سازنده این مجموعه بازی اعلام کرد در ماه مارچ یک پخش ویژه در رابطه با انیمه Persona 5 به همراه اطلاعات بیشتری از منتشر می‌شود. به همین دلیل طرفداران امیدوارند نسخه بازی نام‌برده در ماه آینده و یا در طول کنسرت بعدی Persona در آپریل معرفی شود.

به گفته یک اینسایدر داخلی که سابقه طولانی در فاش کردن اخبار مربوط به مجموعه Persona دارد این شخص تاکید کرد نسخه اصلی Persona 5 در سال جاری برای عرضه می‌شود. این شخص که Mr. Ohya نام دارد پیش از این را قبل از معرفی رسمی لو داده بود. اکنون نیز خبر عرضه Persona 5 برای Nintendo توسط این شخص در توییتر به اشتراک گذاشته شده است. به گفته Mr. Ohya کمپانی نسخه بازی را تحت عنوان Persona 5 S همزمان با انتشار برای در فصل پاییز عرضه می‌کند.