اخبار بازی

عملکرد خوب Resident Evil 2 در Steam

عملکرد خوب Resident Evil 2 در Steam

وی جی مگ: سرانجام پا به بازار گذاشت. این عنوان که بسیاری از طرفداران قدیمی و حتی جدید این مجموعه انتظار انتشار آن را می‌کشیدند با عرضه توانست نظر مثبت منتقدان را به خود جلب کند. با این حال این اثر بازسازی شده شرکت کپکام از نظر جذب مخاطب هم موفق بود زیرا آمار منتشر شده به عملکرد خوب در اشاره می‌کنند.

به گزارش وی جی مگ، کاربری در فروم ResetEra با انتشار پستی مدعی شد که در زمان مشخصی تعداد کاربران همزمان بازی Resident Evil 2 در به حدود 54 هزار نفر رسیده است. به دنبال آن مدتی طول نکشید که با استفاده از قابلیت ردگیری آمار مشخص شد تعداد کاربران همزمان این بازی از 55 هزار نفر هم عبور کرده است. این در حالی است که بازی Resident Evil 7: Biohazard در بهترین و بالاترین حالت خود به 18 هزار کاربر همزمان دست پیدا کرده بود.

این آمار Remake را در جایگاه دوم جدول مربوط به عناوین کمپانی کپکام که بیشترین میزان کاربران همزمان در را در اختیار داشتند قرار می‌دهد. رتبه اول هم‌چنان به عنوان تحسین شده Monster Hunter: World اختصاص دارد که پس از انتشار در آکوست 2018 در روز نخست به حدود 330 هزار کاربر به صورت همزمان رسید. عنوان  هم‌اکنون برای سه پلتفرم Xbox One، PS4 و PC در دسترس قرار دارد.