اخبار بازی

بازسازی Resident Evil 2 از New Game Plus پشتیبانی می‌کند

بازسازی Resident Evil 2 از New Game Plus پشتیبانی می‌کند

وی جی مگ: دموی قابل بازی برای پلتفرم‌های مختلف از جمله PC منتشر شده و از همین حالا گیمرها آن را مورد بررسی فنی قرار داده و اطلاعاتی از داده‌های بازی استخراج کرده‌اند که نشان می‌دهد از New Game Plus پشتیبانی می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، کاربرها با استخراج اطلاعات دموی قابل بازی ساخته متوجه شده‌اند که مجموعا چهار خط داستانی تحت عنوان‌های Leon A و Leon B در کنار Claire A و Claire B قرار دارد. این موارد جدای از حالت New Game Plus است که به نظر همچون Resident Evil 7 در این اثر نیز وجود دارد.

کمپانی هنوز به این موضوع که بازسازی Resident Evil 2 از New Game Plus پشتیبانی می‌کند، واکنشی نشان نداده اما می‌توان انتظار داشت که این قابلیت همچون نسخه آخر مجموعه دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

جدای از این موارد اطلاعات لو رفته از حضور مدی تحت عنوان Rogue خبر می‌دهند که در آن امکان انتخاب لباس، سیستم رده‌بندی، فروشگاه و مواردی دیگر قرار دارد. ممکن است این موارد به رتبه‌بندی کلی گیمرها اختصاص داشته باشد یا حالتی از گیم‌پلی باشد که از آن به عنوان یک سورپرایز برای طرفداران یاد کرده بود. نهایتا باید توضیح دهیم که در میان اطلاعات موجود به گزینه انتخاب دوربین نیز اشاره شده اما هنوز مشخص نیست که این گزینه چه کاربردی دارد.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بهروز

سلام جناب طالبیان آیا داستان نسخه remake با داستان نسخه اصلی یکی است؟ مثلاً معما و پازل ها یکی هست یا کلا یه چیز دیگه شده؟

امیر

لطفا نیم ساعت دموشو ضبط کنید