شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > منتظر بازسازی Resident Evil 3 باشیم ؟
اخبار بازی

منتظر بازسازی Resident Evil 3 باشیم ؟

منتظر بازسازی Resident Evil 3 باشیم ؟

: تهیه‌کننده بازی  Remake به تازگی از دلایل بازسازی این اثر صحبت کرده و توضیحاتی پیرامون احتمال ساخت بازسازی Resident Evil 3 هم ارائه کرده است.

به گزارش وی جی مگ، در مصاحبه با وبسایت GameWatch از یوشیاکی هیرابایاشی پرسیده شد از آن جایی که دو بازی  محصول 1998 و  محصول 1999 به فاصله یک سال از یکدیگر عرضه شده و در بسیاری از موارد مکمل یکدیگر بودند و به‌علاوه با استفاده از المان‌های مشابه در یک شهر دنبال می‌شدند آیا احتمال این مسئله وجود دارد که به همان شکلی که  بازسازی شد توسعه بازسازی نسخه سوم هم در دستور کار قرار بگیرد ؟

هیرابایاشی در پاسخ اظهار کرد بازسازی بازی  پس از 21 سال و به درخواست متعدد طرفداران که خواستار ساخت آن بودند صورت گرفت. به همین دلیل چنان‌چه اجازه و درخواست طرفداران برای توسعه بازسازی قسمت سوم وجود نداشته باشد آن‌ها این کار را انجام نخواهند داد. در مقابل اگر گیمرها و طرفداران قدیمی از بازسازی نسخه دوم لذت ببرند و مشتاق تولید نسخه سوم هم باشند این موضوع مدنظر کمپانی کپکام قرار خواهد گرفت.

با توجه به استقبالی که تاکنون از  صورت گرفته می‌توان امیدوار بود کپکام ساخت نسخه بازسازی بازی  را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دهد.

0
به اشتراک بگذارید