اخبار بازی

ساخت بازی GTA 6 شروع شد ؟

ساخت بازی GTA 6 شروع شد ؟

وی جی مگ: استودیو به عنوان سازنده مجموعه بازی‌های و Red Dead Redemption به تازگی آگهی استخدامی را منتشر کرده که نشان می‌دهد آنها به دنبال ساخت پروژه‌ بعدی خود برای نسل آینده هستند. آیا این موضوع می‌تواند به معنی تایید ساخت بازی 6 باشد ؟

به گزارش وی جی مگ، جزئیات مختلفی در آگهی استخدام جدید به چشم می‌خورد اما شاید یکی از مهم‌ترین آنها موقعیتی باشد که طی آن فرد مورد نظر باید روی طراحی دنیایی برای سخت‌افزار نسل آینده کار کند. این نکته  را نیز باید در نظر گرفت که شعبه اصلی در نیویورک بیشترین میزان جذب نیرو را به خود اختصاص داده.

با توجه به فرایند ساخت بازی‌های مختلف این استودیو می‌توان انتظار داشت که پروژه بعدی آنها ساخت بازی 6 باشد. اثری که بسیاری انتظار دارند برای نسل آینده کنسول‌های خانگی و البته کامپیوترهای شخصی آماده شود. در گذشته مسئولین اعلام کرده بودند که بازی GTA 6 را در زمان ریاست جمهوری ترامپ روانه بازار نمی‌کنند و همین مسئله باعث شد بسیاری پیش‌بینی کنند که نسل آینده و احتمالا در میانه راه نسل باید منتظر انتشار این اثر باشیم.

با این وجود در حال حاضر اطلاعات بیشتری در این زمینه وجود ندارد و باید صبر کرد و دید که در آینده روی چه بازی‌هایی کار می‌کند. یکی از شایعات پرتکرار چند ماه اخیر به معرفی بازی Bully 2 ارتباط دارد که انتظار می‌رود تا انتهای نسل فعلی کنسول‌های خانگی آماده عرضه شود.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
lord bahram

این نامردی که بخوان الان شروع کنن مگه میشه تو یه نسل جی تی نیاد