اخبار بازی

ساخت بازی GTA 6 شروع شد ؟

ساخت بازی GTA 6 شروع شد ؟

وی جی مگ: استودیو Rockstar Games به عنوان سازنده مجموعه بازی‌های GTA و Red Dead Redemption به تازگی آگهی استخدامی را منتشر کرده که نشان می‌دهد آنها به دنبال ساخت پروژه‌ بعدی خود برای نسل آینده هستند. آیا این موضوع می‌تواند به معنی تایید ساخت بازی GTA 6 باشد ؟

به گزارش وی جی مگ، جزئیات مختلفی در آگهی استخدام جدید Rockstar Games به چشم می‌خورد اما شاید یکی از مهم‌ترین آنها موقعیتی باشد که طی آن فرد مورد نظر باید روی طراحی دنیایی برای سخت‌افزار نسل آینده کار کند. این نکته  را نیز باید در نظر گرفت که شعبه اصلی Rockstar Games در نیویورک بیشترین میزان جذب نیرو را به خود اختصاص داده.

با توجه به فرایند ساخت بازی‌های مختلف این استودیو می‌توان انتظار داشت که پروژه بعدی آنها ساخت بازی GTA 6 باشد. اثری که بسیاری انتظار دارند برای نسل آینده کنسول‌های خانگی و البته کامپیوترهای شخصی آماده شود. در گذشته مسئولین Rockstar Games اعلام کرده بودند که بازی GTA 6 را در زمان ریاست جمهوری ترامپ روانه بازار نمی‌کنند و همین مسئله باعث شد بسیاری پیش‌بینی کنند که نسل آینده و احتمالا در میانه راه نسل باید منتظر انتشار این اثر باشیم.

با این وجود در حال حاضر اطلاعات بیشتری در این زمینه وجود ندارد و باید صبر کرد و دید که Rockstar Games در آینده روی چه بازی‌هایی کار می‌کند. یکی از شایعات پرتکرار چند ماه اخیر به معرفی بازی Bully 2 ارتباط دارد که انتظار می‌رود تا انتهای نسل فعلی کنسول‌های خانگی آماده عرضه شود.

ساخت بازی GTA 6 شروع شد ؟
5 (100%) 2 vote[s]

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات