اخبار بازی

بازی بعدی Rocksteady در The Game Awards معرفی نمی‌شود و Superman نیست

بازی بعدی Rocksteady در The Game Awards معرفی نمی‌شود و Superman نیست

وی جی مگ: ماه‌هاست که بسیاری منتظر هستند پروژه جدید Rocksteady که سابقه کار روی سه‌گانه را دارد رونمایی شود. با این حال چه در نمایشگاه E3 2018 و چه در نمایشگاه San Diego Comic-Con خبری از آن‌ها نشد تا مراسم انتخاب بهترین بازی‌های سال بهترین فرصت برای این رونمایی باشد. اما اکنون هم تایید شد بازی بعدی در معرفی نمی‌شود.

 به گزارش وی جی مگ، استیفن هیل یکی از موسسین استودیو  دیروز در توییتر اعلام کرد این استودیو موردی برای رونمایی در مراسم نام‌برده نخواهد داشت. در حالی که آن‌ها اشتیاق زیادی برای  2018 دارند اما در این مراسم شرکت نخواهند کرد. «ما هم‌چنان به سختی در حال کار روی بازی جدید خود و توسعه آن هستیم. بنابراین انتظار معرفی اثر جدیدی از ما در نداشته باشید.»

علاوه‌بر این که مشخص شد بازی بعدی در معرفی نمی‌شود استیفن هیل در انتهای توییت خود به نکته بسیار مهم دیگری هم اشاره کرد. در چندین ماه اخیر هر گاه که به بازی جدید سازندگان سه‌گانه Arkham اشاره شده ساخت بازی براساس Superman هم به عنوان گزینه‌های احتمالی پروژه بعدی  مطرح شده است. با توجه به سابقه‌ای که  در ساخت عناوین ابرقهرمانی با از خود برجای گذاشت بسیاری امیدوار بودند سرانجام یک اثر باکیفیت از توسط این کمپانی توسعه داده شود اما انتهای توییت هیل تمامی این معادلات را برهم زد.

هیل در پایان صحبت‌های خود تایید کرد پروژه‌ای که این کمپانی در حال حاضر مشغول ساخت آن است هیچ ارتباطی به ندارد. روز گذشته نیز جیسون شریر نویسنده وبسایت کوتاکو هم به این مسئله اشاره کرده بود توضیح داد بازی جدید این استودیو درباره گروهی از ابرقهرمان‌‎ها بوده و قرار است به صورت یک بازی به صورت سرویس نیز عرضه شود. باید دید این پروژه مورد انتظار سرانجام چه زمانی معرفی می‌شود.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

بابا گندشو درآوردید دیگه اهههههههههههههههه :no: :no: :no: :reallypissed: :reallypissed: :reallypissed: