اخبار بازی

شایعه: بازسازی Mortal Kombat Trilogy در راه است

شایعه: بازسازی Mortal Kombat Trilogy در راه است

وی جی مگ: یک کانال یوتیوب به نام Doctre81 ویدئویی منتشر کرده و در آن از ساخت بازسازی Trilogy خبر داده است. به گفته این منبع، استودیو  در حال کار روی این ریمستر بوده و بازی قرار است برای پلتفرم‌های مختلف ، Nintendo Switch، PS4 و PC عرضه شود.

به گزارش وی جی مگ، بازی Trilogy تمامی عناصر و المان‌های عناوین قبلی Mortal Kombat را با یکدیگر ترکیب می‌کرد و یک اثر فایتینگ عجیب و در عین حال بزرگ را در مقابل مخاطب خود قرار می‌داد. این بازی در ابتدا در سال 1996 برای کنسول‌های Nintendo 64، PlayStation و Sega Saturn منتشر شد و محبوبیت زیادی را نیز به دست آورد. البته سختی آن برای تازه‌وارد‌های این مجموعه کمی بیش از حد بود.

توسعه بازسازی  Trilogy تاکنون مورد تایید رسمی قرار نگرفته و کمپانی که ناشر عناوین  محسوب می‌شود در رابطه با آن اظهار نظر نکرده است. اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد بدین شرح است ساخت ریمستر  Trilogy می‌تواند در کنار  11 که توسط NetherRealm تولید می‌شود انجام شده باشد. زیرا برای ساخت این بازسازی به استودیو  اشاره شده که با ساخت Bioshock: The Collection برای کنسول‌های فعلی، ثابت کرده در توسعه عناوین ریمستر مهارت کافی را در اختیار دارد.

در حال حاضر هیچ چیز مشخص نبوده و تنها باید به عنوان یک شایعه به متن این خبر نگاه کرد. لازم به یادآوری است بازی 11 قرار است در تاریخ 23 آپریل 2019 (3 اردیبهشت 97) برای پلتفرم‌های Nintendo Switch، ، PS4 و PC عرضه شود.