شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > تصویر کنسول Nintendo 64 Classic لو رفت ؟
تصویر کنسول Nintendo 64 Classic لو رفت ؟
اخبار بازی

تصویر کنسول Nintendo 64 Classic لو رفت ؟

وی جی مگ: براساس پست جدید منتشر شده در وبسایت Reddit به نظر می‌رسد تصویر کنسول Nintendo 64 Classic فاش شده باشد.

به گزارش وی جی مگ، اصل قضیه از جایی شروع شد که کاربری در توییتر تصاویری از نسخه جدید Nintendo 64 را به اشتراک گذاشت و مدعی شد این تصاویر توسط یک منبع اینسایدر در اختیار او قرار گفته است. منبعی که طبق معمول از آن نامی برده نشده است. در حال حاضر نمی‌توان مشخص کرد که آیا تصویر کنسول Nintendo 64 Classic صحت داشته و یا جعلی است.

با این حال برخی از کاربران اشاره کردند در این تصاویر منتشر شده سوکت‌های قدیمی روی کنسول دیده می‌شوند. امری که به نظر نمی‌رسد توسط شرکت نینتندو روی نسخه‌ به‌روز شده اعمال شود. هم‌چنین نوع پورت کنترلر تعبیه شده مانع از وصل کردن آن به دستگاه می‌شود که مشکلی دیگر محسوب می‌شود. با این حال چه این تصاویر حقیقی باشند و چه جعلی باشند آن‌چه که مسلم است نینتندو در حال کار روی نسخه‌ای جدیدی از Nintendo 64 به مانند NES Mini و SNES Mini بوده و باید دید چه زمانی از آن به صورت رسمی رونمایی می‌شود.

تصویر کنسول Nintendo 64 Classic لو رفت ؟
5 (100%) 1 vote

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات