شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > شایعه: تاخیر در عرضه بازی Team Sonic Racing تا سال 2019
شایعه: تاخیر در عرضه بازی Team Sonic Racing تا سال 2019
اخبار بازی

شایعه: تاخیر در عرضه بازی Team Sonic Racing تا سال 2019

وی جی مگ: از زمان رونمایی و معرفی اولیه Team Sonic Racing در ابتدای سال جاری که وظیفه توسعه آن برعهده Sumo Digital است، طرفداران اشتیاق فراوانی برای اطلاعات بیشتر از این بازی دارند. با این حال احتمال دارد عرضه بازی Team Sonic Racing تا سال 2019 با تاخیر مواجه شده باشد.

به گزارش وی جی مگ، تصویری از یک مجله گیم روسی فاش شده و در آن تبلیغی از بازی نام‌برده وجود دارد که به عرضه بازی Team Sonic Racing در سال 2019 اشاره می‌کند. بدین ترتیب ممکن است در انتهای سال جاری میلادی و تعطیلات آخر سال شاهد انتشار عنوان مذکور نباشیم و عرضه بازی Team Sonic Racing تا سال 2019 تاخیر خورده باشد.

شرکت ناشر یعنی Sega در حال حاضر هیچ واکنشی به این مسئله نشان نداده و پیش از این نیز هیچ گونه تاریخ انتشار مشخصی برای این بازی اعلام نشده بود. بازی Team Sonic Racing برای Nintendo Switch، Xbox One، PS4 و PC در حال ساخت بوده و باید دید زمان عرضه آن برابر با چه تاریخی اعلام می‌شود.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات