اخبار بازی

فروش بازی Scum به ۷۰۰ هزار نسخه رسید

فروش بازی Scum به ۷۰۰

وی جی مگ: بازی آنلاین موفق شد در هفته اول انتشار 700هزار کپی از طریق Steam به‌فروش برساند. این بازی به صورت Early cess منتشر شده است و انتظار می‌رود تا سال بعد به صورت کامل عرضه شود.

به وی جی مگ، بازی توسط Gamepires با کمک Croteam توسعه داده شده است (سازندگان بازی Serious Sam). بازی موفقیت بزرگی برای Devolver Digital ، به عنوان یک ناشر است.

چند روز پیش متوجه شدیم که بازی در 24 ساعت اول عرضه توانست 250هزار نسخه به فروش برساند که برای یک بازی جدید بسیار خوب است. با توجه به SteamSpy که اطلاعات درستی در مورد فروش بازی‌ها منتشر می‌کند، بازی در بین 5 بازی پرفروش Devolver Digital قرار دارد.

بازی زندانی‌های یک زندان را به تصویر می‌کشد که پلیرها به صورت 64 نفره برای بقا باهم مبارزه می‌کنند. پلیرها باید از جزیره‌ای که در آن گیر افتاده‌اند فرار کنند. این بازی جزئیات بسیار بالایی دارد و برای زنده ماندن باید حواستان به همه چیز باشد. البته این جزئیات می‌توانند خنده‌دار باشند.

بازی SCUM به صورت Early cess از طریق  Steamبرای پلتفرم PC با 20 دلار قابل دریافت است و انتظار می‌رود که سال بعد به صورت کامل عرضه شود.