اخبار بازی

ضرر 55 میلیون دلاری Sega

ضرر 55 میلیون دلاری Sega

وی جی مگ: بی‌ثباتی موجود در بازار امری‌ست که گریبان‌گیر شرکت Sega شده است. آخرین گزارش مالی منتشر شده از ضرر 55 میلیون دلاری خبر می‌دهد که ناشی از شدید شدن رقابت و کاهش ‌های موبایل این کمپانی می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، در گزارش مالی این شرکت بیان شد «تعداد ‌های اصلی در حال کاهش بوده و در حالی که سرویس این ‌ها برای مدت طولانی است که برقرار بوده اما رقابت در بازار گیم ژاپنی‌ها بسیار شدید و سخت شده است. شرکت قصد داشت تا با معرفی بازی‌های جدید در سال مالی جاری درآمدش را افزایش دهد. اما ظاهرا این موضوع نمی‌تواند کاهش تعداد ‌های حاضر و ضرر 55 میلیون دلاری را جبران کند زیرا معرفی عناوین جدید با تاخیر مواجه شد و هم‌چنین عملکرد ‌های عرضه شده نیز پایین‌تر از سطح انتظار بود.»

به منظور مقابله با شرایط پیش‌ آمده و کاهش صورت گرفته شرکت قصد دارد تا از IPهای خود به منظور افزایش ارزش و سهامش استفاده کند و هم‌چنین با بهره‌گیری از IPهای خارجی، عناوینش را جذاب‌تر کند که می‌تواند به معنی کراس‌اور بین ‌های کنسولی و موبایل باشد. این کمپانی هم‌چنین در نظر دارد تا فرایند توسعه داخل استودیو را کارآمدتر کند تا ‌های آن‌ها سود بیشتری به دست بیاورد.

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))