اخبار بازی

ضرر 55 میلیون دلاری Sega

ضرر 55 میلیون دلاری Sega

وی جی مگ: بی‌ثباتی موجود در بازار امری‌ست که گریبان‌گیر شرکت Sega شده است. آخرین گزارش مالی منتشر شده از ضرر 55 میلیون دلاری خبر می‌دهد که ناشی از شدید شدن رقابت و کاهش ‌های موبایل این کمپانی می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، در گزارش مالی این شرکت بیان شد «تعداد ‌های اصلی در حال کاهش بوده و در حالی که سرویس این ‌ها برای مدت طولانی است که برقرار بوده اما رقابت در بازار گیم ژاپنی‌ها بسیار شدید و سخت شده است. شرکت قصد داشت تا با معرفی بازی‌های جدید در سال مالی جاری درآمدش را افزایش دهد. اما ظاهرا این موضوع نمی‌تواند کاهش تعداد ‌های حاضر و ضرر 55 میلیون دلاری را جبران کند زیرا معرفی عناوین جدید با تاخیر مواجه شد و هم‌چنین عملکرد ‌های عرضه شده نیز پایین‌تر از سطح انتظار بود.»

به منظور مقابله با شرایط پیش‌ آمده و کاهش صورت گرفته شرکت قصد دارد تا از IPهای خود به منظور افزایش ارزش و سهامش استفاده کند و هم‌چنین با بهره‌گیری از IPهای خارجی، عناوینش را جذاب‌تر کند که می‌تواند به معنی کراس‌اور بین ‌های کنسولی و موبایل باشد. این کمپانی هم‌چنین در نظر دارد تا فرایند توسعه داخل استودیو را کارآمدتر کند تا ‌های آن‌ها سود بیشتری به دست بیاورد.