اخبار بازی

منتظر بازسازی Sonic Adventure باشیم ؟

منتظر بازسازی Sonic Adventure باشیم ؟

وی جی مگ: بازی Sonic Adventure عنوان سه‌بعدی این مجموعه در سال 1998 برای کنسول DreamCast انتشار پیدا کرد. اکنون به نظر می‌رسد شرکت سگا به بازسازی Sonic Adventure علاقه‌مند بوده و توسعه را آن را در سر می‌پروراند.

به گزارش وی جی مگ، رئیس Sonic Team یعنی تاکاشی لیزوکا در گفتگویی با Retro Gamer درباره این بازی و ساخت آن توضیحاتی ارائه کرد که بدین شرح است. «این عنوان یکی از اولین بازی‌های سه‌بعدی اکشن بود که شامل شش داستان جداگانه و در عین حال شش نوع گیم‌پلی متنوع می‌شد. عنوان منحصر به فردی که بیست سال پس از عرضه نیز می‌تواند دوباره تجربه شود. Sonic Adventure تنها یک بازی معمولی نبود بلکه محصولی بود که باعث می‌شد مخاطین به خرید کنسول DreamCast متمایل و تشویق شوند و ما بودجه‌ای دریافت کرده بودیم که با ساخت اثری بتوانیم قدرت سخت‌افزار کنسول نام‌برده را نمایش دهیم. Sonic Adventure یکی از اولین بازی‌های سه‌بعدی بود که ما روی آن کار کردیم و اکنون نیز شخصا دوست دارم آن را بازسازی کنم.»

تمایل به ساخت بازسازی Sonic Adventure جالب‌ترین بخش گفتگوی لیزوکا بود که نشان می‌دهد کمپانی سگا به انتشار بازی برای پلتفرم‌های امروز علاقه‌مند است. احتمالا این کار با موفقیت عناوینی هم‌چون Crash Bandicoot و Spyro که با کیفیت بالایی بازسازی شدند به فکر کمپانی سگا خطور کرده و باید دید معرفی آن چه زمانی صورت خواهد گرفت.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید