اخبار بازی

Shinji Mikami و ساخت بازی در مورد یک سوسک هفت تیرکش!

Shinji Mikami و ساخت بازی در مورد یک سوسک هفت تیرکش! 4

پس از تشکیل شدن استدیو Tango Softwares در سال 2010 توسط شینجی میکامی، خالق بازی رزیدنت اویل، وی تصمیم به ساخت یک بازی در مورد یک سوسک هفت تیر کش گرفت.
داستان خلق این بازی در یک مصاحبه جالب Polygon با میکامی منتشر شده است. ظاهرا وی پس از ساخت استدیو اش، به فکر خلق این بازی افتاده است و وی حدود شش ماه به ایده پردازی در مورد آن می پرداخته است.

اما به دلایل نامعلومی (احتمالا ناسازگار بودن اخلاق ناشر رسمی عناوین این استدیو یعنی Bethesda با این گونه بازی ها و علاقه بیشتر به بازی های AAA همچون اسکایریم و وولفنشتاین) وی دست از ساخت این بازی کشیده است.

پس از آن میکامی شروع به ساخت یک بازی Survival Adventure، ایده پردازی شده بر اساس رمان Dune کرد که مربوط به قطع ارتباط یک Colony با بقیه مردمان سرزمین در یک سیاره غیر زمینی (پس از غیرقابل سکونت شدن زمین) بود.

پس از به بن بست رسیدن او در زمینه این بازی، وی به شروع پروژه جدیدی با اسم رمز Zwei پرداخت. این بازی در ابتدا قرار بود یک عنوان شکار خون آشام در سبک اکشن اول شخص و به صورت Co-Op و Single Player باشد.

در نهایت پروژه Zwei تبدیل شد به بازی آینده شینجی میکامی که Evil Within نام دارد و قرار است در ماه آگوست (مرداد ماه 93) برای PC ،PS4 ،Xbox One ،Xbox 360 و PS3 عرضه شود.

برچسب‌هاshinji mikami
نیما هاشمی

نیما هاشمی

3 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • استاد شینجی میکامی هر چی بسازه شاهکاره به امبد روزی که توی ما ایرانیهاهم استاد های فراون پیدا بشه با ایداههای باورنکردنی

    • آره داش کارش حرف نداره
      ههه سوسک هفتیرکش شد شیطان درون عجب بابا خیلی خوشم اومد
      دمش گرم خدایی