اخبار بازی

ساخت سریال تلویزیونی Skull and Bones تایید شد

ساخت سریال تلویزیونی Skull and Bones تایید شد

وی جی مگ: در حالی که هنوز بازی Skull and Bones در بازار منتشر نشده اما کمپانی Ubisoft ساخت و تولید سریال تلویزیونی Skull and Bones را مورد تایید قرار داد.

به گزارش وی جی مگ، به نقل از وبسایت The Hollywood Reporter کمپانی نام برده در حال آماده‌سازی مقدمات است تا با همکاری Atlas Entertainment یک اقتباس سریالی از Skull and Bones تولید کند. اثری که گفته می‌شود یک شخصیت مونث نقش اصلی آن را برعهده خواهد داشت و داستان آن هم در سال‌های 1700 در منقطه اقیانوس هند روایت می‌شود.

مدیر تولید کمپانی Ubisoft یعنی Danielle Kreinik به همراه  Jason Altman نائب رئیس شرکت به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی در پروسه ساخت سریال تلویزیونی Skull and Bones ایفای نقش می‌کنند. Amanda Segel هم وظیفه نگارش فیلم‌نامه قسمت اول سریال را برعهده خواهد داشت. کمپانی Ubisoft در چند سال اخیر سعی داشته تا ساخته‌های خود را به مدیوم سینما و تلویزیون هم وارد کند. اکران فیلم Assassin’s Creed در سال 2016 با بازی مایکل فسبندر و در حال تولید بودن فیلمی با اقتباس از The Division با بازی جیک جیلنهال و جسیکا چستین از جمله مثال‌هایی مرتبط با این موضوع است.

ناگفته نماند بازی Skull and Bones در تاریخی نامشخص در سال 2019 برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC عرضه می‌شود.