اخبار بازی

Sledgehammer Games بر روی عنوان نسل بعد Call Of Duty کار می کند

Sledgehammer Games بر روی عنوان نسل بعد Call Of Duty کار می کند 4

تا به حال استدیو های Treyarch و Infinity Ward سری بازیهای COD را ساخته اند اما حال به نظر می رسد استدیوی دیگری می خواهد این فرآیند توسعه را ادامه دهد. طبق یک پست خبری در سایت Linkedln، استدیوی Sledgehammer Games به دنبال چند نفر برای کمک در امر ساخت بازی نسل بعد Call Of Duty است. این اولین تلاش این استودیو در ساخت COD نیست و آن ها در ساخت Call Of Duty: Modern Warfare 3 در کنار Infinity Ward، این بازی را ساختند. با این حال ممکن است ساخت این بازی تا اواخر سال 2014 طول بکشد.

نیما هاشمی

نیما هاشمی

6 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • اگه این عکسی که گیم ایمگ منتشر کرده باشه همون عکسی باشه که اسلد گیم هامر درباره ی عنوان جدید call of duty منتشر کرده باشه,مطمئن هستم که عنوان جدید call of duty درباره ی جنگ جهانی دوم یا جنگ های قدیمی آمریکا هست که در بازی از تکنولوژی بهره نمیره. ?:-)

  • اگه این عکسی که گیم ایمگ منتشر کرده باشه همون ?:-) عکسی باشه که اسلد گیم هامر درباره ی عنوان جدید call of duty منتشر کرده باشه,مطمئن هستم که عنوان جدید call of duty درباره ی جنگ جهانی دوم یا جنگ های قدیمی آمریکا هست که در بازی از تکنولوژی بهره نمیره.

  • احتمالا این مثل cod 4 حاوی یک اتقلاب در fsp باشد و بک معجزه مثل cod6

  • من که از سری Black ops خوشم نیومد اما سری های MW خوب بودن و Infinity Ward که از قدیم با CoD بوده
    اما اینکه این شرکت جدید روی MW3 کار کرده بوده میشه امید داشت

  • سلام . من از اولین سری COD ، مخاطب این بازی بودم (حدود همون ۱۰ سال پیش) . نظر شخصی ایم به عنوان مخاطب و طرفدار این سری اینه که MW2 (ساخته In finity Ward ) نقطه اوج این سری بود و هرچه این شرکت در ساخت این سری بازی از شیوه ساخت MW2 فاصله بگیره (یعنی یه داستان حماسی و احساسی و منسجم و اکشن همراه با موسیقی چشم گیر هماهنگ که خوده بنده که با لحظه لحظه بازی آمیخته بود) به شکست نزدیک تر میشه . سری جدید ( COD Ghost) من و بسیار نا امید کرد و پیش خودم فکردم انگار نه انگار این اثر کار شرکت Infinity Ward هست . من بیشتر دوست دارم که به این قسمت سری COD بگم Black Ops 3 تا GHOST (مخصوصا دلم از این بابت می سوزه که معنی اسم MW2 جنگاوری مدرن بود و مخاطب از استفاده از ابزار نوین جنگی (تانک و هواپیما هلی کوپتر …) محروم بود . در عوض عنوان GHOST که از معنی اسمش مخفی بودن به ذهن آدم میرسه ( سبک مخفی کاری) از چی دیگه استفاده نشد ؟؟؟؟ 😀