اخبار بازی

ساخت شبیه‌ساز PS4 روی PC شروع شده

ساخت شبیه‌ساز PS4 روی PC شروع شده

وی جی مگ: ساخت شبیه‌ساز یرای پلتفرم PC هم‌چنان در سال 2018 وجود دارد. پیش از این شبیه‌سازهای مختلف برای پلتفرم‌های بسیاری توسعه پیدا کرده است. در حالی که تاکنون هیچ امولاتوری برای نسل حاضر در دسترس نبوده اما به تازگی توسعه و ساخت یک شبیه‌ساز PS4 روی PC آغاز شده است.

به گزارش وی جی مگ، Orbital نام این شبیه‌ساز PS4 روی PC بوده که در حال توسعه قرار دارد. این شبیه‌ساز در مراحل بسیار ابتدایی تولید قرار دارد با این حال به‌روزرسانی منتشر شده در خصوص آن خبر از کارآمد بودن آن می‌دهد. البته زمان زیادی مورد نیاز است تا این امولاتور به یک رابط کاربری برای اجرای بازی‌های PS4 تبدیل شود اما به طرح کلی ارائه شده می‌توان امیدوار بود.

ساخت و توسعه شبیه‌ساز‌های مختلف برای PC همواره یک فضای خاکستری محسوب می‌شود. اگرچه این موارد به طور کلی از نظر قانونی مشکلی ندارند اما ساخت شبیه‌سازها اکثرا برای استفاده‌های غیرقلانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال موردی که همواره در خصوص امولانورها جالب توجه است چگونگی شکستن محدودیت‌های سخت‌افزاری مانند فریم‌ریت و رزلوشن بوده که بتوان آن را با کیفیت تصویر و عملکرد بهتری به احرا در آورد.

ساخت شبیه‌ساز PS4 روی PC شروع شده
5 (100%) 3 vote[s]
برچسب‌ها

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

  • راستی اگه اطلاعی از شبیه سازهای ps3 و xbox360 دارین که روش کار باهاشون و سادگی و برتریشون نسبت به کنسول ها رو با ما در میون بزارد ممنون از همگی

تبلیغات