شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > فروش مجموعه بازی Sonic به ۸۰۰ میلیون نسخه رسید
اخبار بازی

فروش مجموعه بازی Sonic به ۸۰۰ میلیون نسخه رسید

فروش مجموعه بازی Sonic به ۸۰۰ میلیون نسخه رسید

: این روزها مجموعه بازی شرایط خوبی را پشت سر می‌گذارد و به نظر می‌رسد که فروش مجموعه به ۸۰۰ میلیون نسخه رسید. آماری قابل توجه که نشان از موفقیت ساخته طی سال‌های اخیر دارد.

به گزارش ، در شرایطی که اعلام شده فروش مجموعه بازی به ۸۰۰ میلیون نسخه رسیده که این آمار تنها به محصولات مرتبط به بازی‌های ویدئویی اختصاص دارد از سال ۱۹۹۱ تا به امروز را شامل می‌شود. با توجه به عملکرد این مجموعه طی سال‌های اخیر که با ضعف‌های مختلفی همراه بود می‌توان این آمار را دستاورد قابل توجهی برای در نظر گرفت.

البته باید به این مسئله توجه کرد که احتمالا یکی از دلایل اصلی این آمار که نشان می‌دهد فروش مجموعه بازی Sonic به ۸۰۰ میلیون نسخه رسیده، تعداد زیادی بازی است که براساس آن به‌خصوص طی سال‌های اخیر توسعه پیدا کرده. 

این موضوع را کنار بسته‌هایی قرار دهید که شامل بازی‌های کلاسیک می‌شوند و یک یا چند نیز پای ثابت همیشگی آنها هستند. آخرین نسخه از این مجموعه که در حال حاضر مراحل توسعه خود را پشت سر می‌گذارد، بازی Team Racing است. بازی در ژانر ریسینگ که به نظر می‌رسد خبری از عرضه آن در سال جاری میلادی نیست باید برای انتشار آن تا سال ۲۰۱۹ صبر کرد. 

از به اشتراک بگذارید :))
محمد طالبیان

محمد طالبیان

مدیر و سردبیر وبسایت VGMAG

Notify of
Daniyal Bleszinski
Member
Daniyal Bleszinski

یا قمر بنی هاشم :sweat: