شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > فروش مجموعه بازی Sonic به ۸۰۰ میلیون نسخه رسید
فروش مجموعه بازی Sonic به ۸۰۰ میلیون نسخه رسید
اخبار بازی

فروش مجموعه بازی Sonic به ۸۰۰ میلیون نسخه رسید

وی جی مگ: این روزها مجموعه بازی Sonic the Hedgehog شرایط خوبی را پشت سر می‌گذارد و به نظر می‌رسد که فروش مجموعه بازی Sonic به ۸۰۰ میلیون نسخه رسید. آماری قابل توجه که نشان از موفقیت ساخته SEGA طی سال‌های اخیر دارد.

به گزارش وی جی مگ، در شرایطی که اعلام شده فروش مجموعه بازی Sonic به ۸۰۰ میلیون نسخه رسیده که این آمار تنها به محصولات مرتبط به بازی‌های ویدئویی اختصاص دارد از سال ۱۹۹۱ تا به امروز را شامل می‌شود. با توجه به عملکرد این مجموعه طی سال‌های اخیر که با ضعف‌های مختلفی همراه بود می‌توان این آمار را دستاورد قابل توجهی برای SEGA در نظر گرفت.

البته باید به این مسئله توجه کرد که احتمالا یکی از دلایل اصلی این آمار که نشان می‌دهد فروش مجموعه بازی Sonic به ۸۰۰ میلیون نسخه رسیده، تعداد زیادی بازی است که براساس آن به‌خصوص طی سال‌های اخیر توسعه پیدا کرده. 

این موضوع را کنار بسته‌هایی قرار دهید که شامل بازی‌های کلاسیک SEGA می‌شوند و یک یا چند بازی Sonic نیز پای ثابت همیشگی آنها هستند. آخرین نسخه از این مجموعه که در حال حاضر مراحل توسعه خود را پشت سر می‌گذارد، بازی Team Sonic Racing است. بازی در ژانر ریسینگ که به نظر می‌رسد خبری از عرضه آن در سال جاری میلادی نیست باید برای انتشار آن تا سال ۲۰۱۹ صبر کرد. 

فروش مجموعه بازی Sonic به ۸۰۰ میلیون نسخه رسید
5 (100%) 1 vote

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات