اخبار بازی

بازی Uncharted 5 در دست ساخت است ؟

بازی Uncharted 5 در دست ساخت است ؟

وی جی مگ: کمپانی سونی چندی پیش استودیو جدیدی را با هدف توسعه بازی‌های جدید در San Diego تاسیس کرد. پیش از این شایعات به تولید نسخه جدید توسط این استودیو اشاره می‌کردند. اکنون آگهی شغلی منتشر شده حاکی از آن است که شاید بازی توسط این استودیو در دست ساخت باشد.

به گزارش وی جی مگ، استودیو  San Diego توسط افراد ارشد سابق استودیوهای فرست‌پارتی این کمپانی نظیر Guerrilla Games، Naughty Dog و Sucker Punch مدیریت می‌شود. در آگهی استخدام جدید گفته شد که این استودیو به دنبال جذب یک طراح کاراکتر ارشد و یک انیماتور گیم‌پلی ارشد برای کار روی یک بازی “سوم شخص شوتر اکشن ماجراجویی باکیفیت” است و دیگر آگهی منتشر شده نیز نشان می‌دهد این بازی دنباله‌ای بر یک مجموعه سینمایی داستان‌محور است و همین موارد توجهات را به سمت مجموعه Uncharted معطوف می‌کند.

از آن جایی که استودیو  San Diego یک استودیو تازه تاسیس است بنابراین انتخاب‌های آن‌ها محدود می‌شوند. در حال حاضر بهترین و بی‌خطرترین گزینه محسوب می‌شود. لازم به یادآوری است که پس از ساخت و عرضه بازی 4، استودیو Naughty Dog اعلام کرد که کار آن‌ها با این مجموعه و شخصیت اصلی آن به اتمام رسیده و دیگر شاهد حضور شخصیت نیتن دریک در این سری نخواهیم بود.

از طرفی دیگر : The Lost Legacy نشان داد که این مجموعه لزوما به شخصیت نیتن دریک وابسته نیست و هر کدام از شخصیت‌های جانبی آن می‌توانند داستان شخصی خود را داشته باشند. مجموعه یکی از بهترین و پرفروش‌ترین عناوین شرکت سونی به شمار می‌رود و بعید به نظر می‌رسد این شرکت از ساخت و توسعه ادامه آن صرف نظر کند. با این حال هم‌اکنون مشخص نیست بازی در دست ساخت بوده و یا اسپین‌آفی از آن تولید می‌شود.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ارمین باقری

خدایا خداوندا این بازی را به گیمر های سراسر جهان عنایت بفرما 😎

میثم قربانی

yeeeeeessssss
its gonna rock it
و این یک انونس خوب برای ps5 خواهد بود. البت اگر درست باشه

همچين هم خیلی توفیقی نداره نسخه ۵ رو بسازن-دیگه داستانش رو تموم کردن و به نظرم اگه آی پی جدید بسازن خیلی خفن در میاد-خودشون که گفته بودن دوست دارن یک بازی FPS بسازن