اخبار بازی

بازی Uncharted 5 در دست ساخت است ؟

بازی Uncharted 5 در دست ساخت است ؟

وی جی مگ: کمپانی سونی چندی پیش استودیو جدیدی را با هدف توسعه بازی‌های جدید در San Diego تاسیس کرد. پیش از این شایعات به تولید نسخه جدید Uncharted توسط این استودیو اشاره می‌کردند. اکنون آگهی شغلی منتشر شده حاکی از آن است که شاید بازی Uncharted 5 توسط این استودیو در دست ساخت باشد.

به گزارش وی جی مگ، استودیو Sony San Diego توسط افراد ارشد سابق استودیوهای فرست‌پارتی این کمپانی نظیر Guerrilla Games، Naughty Dog و Sucker Punch مدیریت می‌شود. در آگهی استخدام جدید گفته شد که این استودیو به دنبال جذب یک طراح کاراکتر ارشد و یک انیماتور گیم‌پلی ارشد برای کار روی یک بازی “سوم شخص شوتر اکشن ماجراجویی باکیفیت” است و دیگر آگهی منتشر شده نیز نشان می‌دهد این بازی دنباله‌ای بر یک مجموعه سینمایی داستان‌محور است و همین موارد توجهات را به سمت مجموعه Uncharted معطوف می‌کند.

از آن جایی که استودیو Sony San Diego یک استودیو تازه تاسیس است بنابراین انتخاب‌های آن‌ها محدود می‌شوند. در حال حاضر Uncharted بهترین و بی‌خطرترین گزینه محسوب می‌شود. لازم به یادآوری است که پس از ساخت و عرضه بازی Uncharted 4، استودیو Naughty Dog اعلام کرد که کار آن‌ها با این مجموعه و شخصیت اصلی آن به اتمام رسیده و دیگر شاهد حضور شخصیت نیتن دریک در این سری نخواهیم بود.

از طرفی دیگر Uncharted: The Lost Legacy نشان داد که این مجموعه لزوما به شخصیت نیتن دریک وابسته نیست و هر کدام از شخصیت‌های جانبی آن می‌توانند داستان شخصی خود را داشته باشند. مجموعه Uncharted یکی از بهترین و پرفروش‌ترین عناوین شرکت سونی به شمار می‌رود و بعید به نظر می‌رسد این شرکت از ساخت و توسعه ادامه آن صرف نظر کند. با این حال هم‌اکنون مشخص نیست بازی Uncharted 5 در دست ساخت بوده و یا اسپین‌آفی از آن تولید می‌شود.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید