اخبار بازی

سونی در E3 2019 حضور پیدا نمی‌کند !

سونی در E3 2019 حضور پیدا نمی‌کند !

وی جی مگ: در خبری غافل‌گیرکننده اعلام شد شرکت سونی در حضور پیدا نمی‌کند. بنابراین برند برای اولین بار در تاریخ در بزرگ‌ترین رویداد سالیانه صنعت ویدئوگیم حضور به عمل نمی‌آورد.

به گزارش وی جی مگ، این خبر برای نخستین بار توسط Variety و سپس وبسایت گیم‌اینفورمر مخابره شد. سونی در بیانیه رسمی خود این گونه توضیح داد «در همین صورت که صنعت ویدئوگیم به تکامل خود ادامه می‌دهد شرکت سونی به دنبال اختراع فرصت‌هایی است که تا به واسطه آن به سرگرم و درگیر کردن مخاطبین خود ادامه دهد. طرفداران PlayStation به اندازه تمامی دنیا برای ما ارزشمند بوده و ما همیشه به دنبال نوآوری، تفکرات متفاوت و تجربه راه‌های جدید برای خوشحالی گیمرها هستیم. به همین منظور ما تصمیم گرفتیم که در مراسم شرکت نکنیم. ما راه‌های جدیدی را برای سرگرم کردن مخاطبین خود در سال 2019 جستجو کرده و نمی‌توانیم برای به اشتراک گذاشتن آن‌ها با شما صبر کنیم.»

شرکت نکردن در E3 به مسئله عجیبی تبدیل شده است. زیرا چند سالی است کمپانی EA هم در این رویداد حضور به عمل نیاورده و به صورت مستقل اقدام به برگزاری کنفرانس خود می‌کند. لازم به ذکر است پیش از اعلام شرکت نکردن سونی در چندی پیش هم مشخص شده بود این شرکت امسال مراسم را هم برگزار نمی‌کند.

جنیفر کلارک معاون رئیس ارشد درباره احتمال بازگشت مراسم  Experience توضیح داد که «در حال حاضر سونی به این مراسم‌ها به عنوان یک کلیت نگاه کرده و از آن‌ها برای سورپرایز کردن طرفداران خود استفاده می‌کند. زمان‌بندی E3 و برای این موارد مناسب نبوده با این حال در سال 2019 برخی از بازی‌های در دست ساخت‌شان به نقطه‌عطف جدید و مهمی دست پیدا کرده و بنابراین موارد مهیجی در راه خواهند بود.»

فرداد معبودی

فرداد معبودی

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Carlito 7

دلمون به e3خوش بود که گند زدن توش رفت مگر میشه مگر داریم سونی در e3نباشه 😕

Daniyal Bleszinski

اتفاقا به نظر من اگه هر کدوم مراسم‌های خاص خودشون رو داشته باشن بهتره

mk.unknown

اگه سونی تو E3 نباشه رسماً فاتحه مراسم خونده ست