اخبار بازی

سازندگان بازی Spider-Man به سراغ چه ابرقهرمانی می‌روند ؟

سازندگان بازی Spider-Man به سراغ چه ابرقهرمانی می‌روند ؟

وی جی مگ: سازندگان بازی Spider-Man به سراغ چه ابری می‌روند ؟ مطمئنا این سوالی است که به دنبال موفقیت به دست آمده توسط ساخته Insomniac Games ذهن بسیاری را درگیر کرده است.

به گزارش وی جی مگ، هنگامی که در سال بازی Spider-Man معرفی و اعلام شد  Games وظیفه تولید آن را برعهده دارد این موضوع همه را شگفت‌زده کرد. با توجه به ساخت عناوینی هم‌چون Ratchet and Clank و Sunset Overdrive، استودیو گزینه‌ای بسیار مناسب برای براساس کاراکتر محبوب مارول به حساب می‌آمد و اکنون موفقیت به دست آمده نشان می‌دهد انتخاب سونی و مارول کاملا صحیح بوده و سازندگان بازی موفق شدند علاوه‌بر حفظ نکات شخصیت اسپایدرمن، اثری با امضای مخصوص به خود توسعه دهند.

اکنون باید دید آیا سازندگان بازی Spider-Man باز هم روی یک اثر لایسنس شده یا براساس شخصیت‌های ابری کار می‌کنند. به گفته مدیر انجمن استودیو  جیمز استیونسون چنین چیزی دور از انتظار نخواهد بود. وی در مصاحبه

در ادامه استیونسون مخصوصا به صحبت در خصوص همکاری با مارول اشاره کرد که آن‌ها چندان مانع از آزادی خلاقیت  نشدند. با این حال آن‌ها باعث شدند بازی در مسیر بهتری پیشروی کند. «ما قصد نداشتیم مسیر بازی را از آن چه که Spider-Man را به یک اثر عالی تبدیل می‌کرد دور کنیم. این محصول باید یک تجربه قدرتمند و اصیل از آب در می‌آمد. بنابراین از برخی جهات بسیار نکته مثبتی و مفیدی است که افرادی در کنار شما حضور داشته باشند که شخصیت را به خوبی می‌شناسند و شما را به سمت بهتر هدایت می‌کنند. همکاری با مارول باعث شد تا کیفیت کاری ما از زمانی که تنها به صورت کار می‌کردیم بالاتر رود. آن‌ها به ما کمک کردند Spider-Man بهتر شود. آن‌ها کامیک‌های داستان‌ها و شخصیت‌های 50 سال اخیر را یپش‌رو ما گذاشتند تا مطالعه کرده و نکات را برداشت کنیم.»

فرداد معبودی

فرداد معبودی

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
A

سلام
سایت مشکل Caching داره دوستان باید حتما کش بروزر رو ریفرش کنیم F5 رو بزنیم تا مطالب جدید بیاد یه بررسی کنید ظاهرا تایم ریفرش شدن سایت روی سرور خیلی بالاست

nabipoor

با سلام و خسته نباشید
ببخشید یک راهنمایی می خواستم ، من با انتخاب و خرید هدفن مشکل دارم و نمی دانم چه مدلی بخرم . برای من کیفیت صدا و جنسیت هدفن خیلی مهم است ولی هر وقت رفتم خریدم بعد از مدتی با یک مشکلی روبرو شده ، ممنون میشم راهنماییم کنید . با تشکر از شما .