اخبار بازی

فیلم برنده اسکار چه‌طور از Spider-Man Shattered Dimensions الهام گرفت ؟

فیلم برنده اسکار چه‌طور از Spider-Man Shattered Dimensions الهام گرفت ؟

وی جی مگ: از سال 2006 تاکنون هیچ انیمیشن سینمایی به غیر از تولیدات دیزنی موفق به دریافت اسکار نشده بود این روند بالاخره توسط : Into the Spider-Verse متوقف شد. اثری که بسیاری حتی اعتقاد دارند بهترین فیلم سینمایی ساخته شده براساس شخصیت اسپایدرمن است. حال سوال اصلی این است که فیلم برنده اسکار چه‌طور از Shattered Dimensions الهام گرفت ؟

به گزارش وی جی مگ، اگر شما هم بازی Shattered Dimensions را تجربه کرده باشید به شباهت‌های این اثر و فیلم سینمایی : Into the Spider-Verse پی برده‌اید. دن اسلات به عنوان یکی از نویسنده‌های مطرح مارول در همین رابطه توضیح داده که در سال 2010 اولین‌بار با ساخته استودیو یعنی Spider-Man Shattered Dimensions روبرو شده و در ادامه پیشنهاد نوشتن کتاب مصوری با همین موضوع را به مارول ارائه کرده.

نهایتا ایده حضور چند اسپایدرمن در یک دنیا برای مدت‌ها در برنامه تولید قرار نگرفته و نهایتا فرصتی ایجاد شده تا نویسندگان فیلم سینمایی : Into the Spider-Verse از آن استفاده کنند. فرصتی که به بهترین شکل ممکن از آن بهره‌برداری شد و حالا با یکی از بهترین آثار ابرقهرمانی و از دید بسیاری یکی از بهترین فیلم‌های سال روبرو هستیم.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

چه اسم بی‌تربیتی داره 😀 :rotfl: :rotfl:

سام

چه جلب