اخبار بازی

پیش‌بینی کارشناس‌ها از فروش بازی Spider-Man

فروش بازی Spider-Man

وی جی مگ: Spider-Man‌ یکی از مورد انتظارترین ‌های امسال بود و در پیش‌فروش‌های خود بسیار خوب عمل کرد. به تازگی نقدهای منتشر شد که نشان‌دهنده ارزش بالای است.

به گزارش وی جی مگ،  تحلیل‌گر NPD یعنی Mat Piscatella فروش را پیش‌بینی کرده بود و همه‌چیز طبق پیش‌بینی‌های او پیش رفت. همان‌طور که Piscatella قبلا گفته بود، این در بین 10 پرفروش سال قرار گرفت.

توانست متای 87 را دریافت کند که امتیاز بسیار خوبی است. با وجود گلایه‌های کاربران از افت ، بازهم درخشید و می‌توانیم این را یکی از بهترین عناوین امسال بنامیم.

باید اعتراف کنیم با جود ‌هایی مانند 5 و Monster Hunter World و ‌هایی که قرار است عرضه شوند مانند Red Dead Redemption 2  و Call of Duty Blk Ops 4، توانسه به خوبی در این رقابت حضور یابد.

بازی درسبک اکشن ماجراجویی سوم شخص است که در جهان باز جریان دارد و روایتگر داستان Peter Parker است. Peter  قدرت‌های زیادی دارد و هدف او این است که با جنایتکاران شهر مبارزه کند. در این قسمت دشمنان زیادی سد راه او خواهند بود که باعث به وجود آمدن تنوع در می‌شود. در تاریخ 7 سپتامبر به طور انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

امیر تقی زاده

امیر تقی زاده

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
nima sa

بیشتر موفقیت بازی برای این بوده که هیچی بازی الان نیست و یک عنوان انحصاری میتونه پادشاه اواخر تابستون باشه