شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > شخصیت‌های معرفی نشده بازی Super Smash Bros. Ultimate لو رفت
شخصیت‌های معرفی نشده بازی Super Smash Bros. Ultimate لو رفت
اخبار بازی

شخصیت‌های معرفی نشده بازی Super Smash Bros. Ultimate لو رفت

وی جی مگ: تاکنون از شصت کاراکتر برای Super Smash Bros. Ultimate رونمایی شده که شامل تمامی شخصیت‌های قدیمی این سری و تعدادی مورد جدید می‌شدند. اکنون شخصیت‌های معرفی نشده بازی Super Smash Bros. Ultimate لو رفته است.

به گزارش وی جی مگ، در حالی که خالق و کارگردان این سری یعنی ماساهیرو ساکورای پیش از این اظهار کرده بود کاراکترهای زیاد جدیدی برای بازی Super Smash Bros. Ultimate باقی نمانده تا رونمایی شوند و معرفی آن‌ها نیز با سرعت کمتری صورت خواهد گرفت شواهد نشان می‌دهند هم‌چنان تعدادی شخصیت جدید و معرفی نشده برای بازی وجود دارد که تاکنون از آن‌‍‌ها رونمایی نشده است.

توجه داشته باشید در حال حاضر تمامی این اطلاعات، اخباری تایید نشده و در حد شایعه هستند که در فروم ResetEra جمع‌آوری و به اشتراک گذاشته شدند. براساس شایعه مذکور این شخصیت‌های معرفی نشده بازی Super Smash Bros. Ultimate شامل Shadow the Hedgehog، شخصیت Isaac از بازی Golden Sun و موارد دیگری چون Ken، Mach Rider، Geno، the Chorus Kids و Banjo-Kazooie می‌شوند. آخرین مورد یعنی Banjo-Kazooie می‌تواند یک معرفی بزرگ و مهم برای بازی نام‌برده باشد. زیرا این مورد یک شخصیت موثر از یک عنوان فرست پارتی برای بازی به شمار می‌رود. عنوان Super Smash Bros. Ultimate در تاریخ 7 دسامبر 2018 (16 آذر 97) به صورت انحصاری برای Nintendo Switch عرضه می‌شود.

شخصیت‌های معرفی نشده بازی Super Smash Bros. Ultimate لو رفت
5 (100%) 1 vote

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات